Ostrzeżenia dla użytkowniczki revelkove_love:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (15-07-2016 10:22) Spam.
Kobitkom z Warszawy polecam naturalne kosmetyki marki BIOLOVE dostepne tylko w sklepach kosmetycznych Kontigo - mają świetne składy i cudownie pachną :) A oprocz tego lubie też masełka z The Body Shop wszelakie - a o jednym z moich ulubionych pisałam ostatnio na blogu[color=#FF0000]reklama[/color]
moderator (13-02-2017 09:27) Spam.
Trwa Europejski Tydzień Profilaktyki Raka Szyjki Macicy (European Cervical Cancer Prevention Week), którego tegoroczna edycja przypada na 22-28 stycznia 2017 roku. W ramach wydarzenia odbywają się akcje i kampanie edukacyjne, których celem jest szerzenie wiedzy na temat raka szyjki macicy oraz propagowanie wśród kobiet regularnych badań cytologicznych jako najlepszej metody profilaktyki tego typu nowotworów. Jedną z akcji jest PINK LIPS PROJECT organizowany już po raz czwarty przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Wzięłam udział i moje zdjęcie możecie zobaczyć na Instagramie - Was też gorąco zachęcam do przyłączenia się do tej wspaniałej akcji! Bardzo się cieszę, że organizowane są takie ciekawe inicjatywy - pamiętajmy jednak, że badać należy się regularnie. Ja staram się robić przegląd swojego zdrowia raz do roku w okolicach urodzin. Skoro urodziny mamy raz w roku, to niech w parze idą kompleksowe badania w tym czasie. Na prawdę warto, bo życie mamy tylko jedno... Ja badam się obowiązkowo co roku. A Wy robicie regularnie badania? _____________

Zamknij to okno