Ostrzeżenia dla użytkowniczki KamilaJa00:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (30-10-2016 11:47) Spam.
ja muszę wypróbować, słyszałam że olej kokosowy fajnie działa na włosy. Póki co mam olejek w kremie do ciała właśnie kokosowy, z bielendy. Dobrze nawilża i ujędrnia ciało
moderator (30-10-2016 11:50) Spam.
Ja nie mam jednej ulubionej marki kosmetyków, z reguły stosuję różne. Jeżeli chodzi o pielęgnację ciała to stawiam na polskie marki, teraz mam np bardzo fajny balsam z bielendy - mleczny olejek do ciała z algami morskimi, dobrze nawilża. Często te tańsze kosmetyki wcale nie odbiegają od tych z wyższej półki...
moderator (12-11-2016 08:57) Spam.
Ja z reguły używam Colgate, Elmex, Blend-a-med, a ostatnio Elgydium. Ta psta dobrze radzi sobie z kamieniem nazębnym, po umyciu mam uczucie świeżości i porządnego umycia zębów. Tylko smak jest dziwny trochę, średnio miętowy...
moderator (26-03-2017 23:09) Spam.
Ja też trochę bałabym się robić sobie takie zabiegi... Póki co zostanę przy moich sprawdzonych sposobach czyli ćwiczeniach, zdrowej diecie, masażach i peelingach narażonych miejsc no i kosmetykach. Z tych ostatnich mogę polecić slim cellu corrector, serum bielendowe, dobrze ujędrnia i napina skórę, pomaga pozbyć się cellulitu

Zamknij to okno