Ostrzeżenia dla użytkowniczki debby35:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (17-03-2017 11:15) Spam.
Ja ostatnio sporo sobie zamawiam w takim sklepie kosmetycznym Kontigo - https://kontigo.com.pl/ Mają bardzo bogatą ofertę i do każdego zakupu dają jakiś prezencik :D to jest mega miłe, że zawsze jakaś niespodzianka w paczce jest.
moderator (17-03-2017 13:49) Spam.
Skóra zdecydowanie jest lepsza jak się naturalnych kosmetyków używa :) ja teraz jeszcze znalazłam taki fajny krem nawilżający z algami morskimi, ja go zamawiam ze strony producenta - [i][sup][color=#FF9933][color=#FF0000][/color][/color][/sup][/i] Bardzo fajnie nawilża :)
moderator (29-03-2017 15:01) Spam.
Mi się podobają z Duki sztućce, dostałam od siostry na urodziny a teraz sobie dokupiłam przez ich stronę jeszcze łyżeczki bo dzieci to jak biorą do wszystkiego nową to brakuje non stop - [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] A mają w dobrej cenie i w zmywarce się z nhimi nic nie dzieje
moderator (31-03-2017 21:57) Spam.
Ja lubie akcesoria kuchenne z Duki :) zamawiam głownie na ich stronie internetowej bo niestety w okolicy nie mam sklepu stacjonarnego,no ale może kiedyś otworzą :) Ostatnio też kupiłam ładne talerze deserowe, ja bardzo lubie kupować takie pierdołki do domu
moderator (28-04-2017 10:53) Spam.
Nie wiem czy to serio porządnie chroni, to lepiej już okleić telefon tymi foliami 3d dookoła, i wtedy jest chroniony i ładnie wygląda bo tego praktycznie nie widać. Na przykład iscratch to ma w ofercie - [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] do tego szkło hartowane i masz spokój

Zamknij to okno