Ostrzeżenia dla użytkowniczki Kat_Kat_Kat:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (20-04-2016 19:41) Spam.
ja słyszałam bardzo dużo na ich temat, podobno bardzo dobre, sama jednak nie używałam. Niedawno natrafiłam na ich porównanie z marką MakeAR, która wypadała lepiej pod w sumie każdym względem i kupiłam jeden od nich i powiem szczerze, że jestem super zadowolona!
moderator (27-10-2016 14:01) Spam.
Kompletnie nie znam tej firmy od wind, ale za to znam Amerigas. Dostawcy gazy prawda? I od nich można tez wydzierżawić zbiornik gazu LPG, a to się w sumie wiąże z koncepcją inteligentnego domu, bo wtedy dodatkowo mamy ogrzewanie sterowane automatycznie :)
moderator (27-10-2016 14:06) Spam.
[quote=nejtan] napisz mi coś więcej na temat tej firmy. od kiedy z nią współpracujesz? Masz naziemny, czy podziemny zbiornik?[/quote] Zbiornik mamy od 1,5 roku. Naziemny, w naszej sytuacji było to optymalne, bo mamy dość dużo miejsca za domem, a do tego nie chcieliśmy bawić się w kopanie. Chociaż jak z nimi rozmawialiśmy to obie opcje wydają się wygodne. Tankowaliśmy do tej pory 3 razy, zbiornik ma 2700 litrów, takie szczegóły w sumie zna mój mąż bardziej. Ja wiem tyle, że wynosi nas to taniej niż jakbyśmy inwestowali w inne metody ogrzewania, mniej zachodu, bo nie chodzimy do pieca i kontrola techniczna też jest po stronie Amerigasu, więc jesteśmy zadowoleni :)
moderator (27-10-2016 14:06) Spam.
Tak, dopłacają do wymiany. Ja jestem spod Krakowa, dlatego znam sytuację i sama też jednak stawiam na bardziej ekologiczne rozwiązania. My dzierżawimy zbiornik gazu LPG od Amerigas, a potem całkiem na gaz przechodzimy, jak nas podłączą do siec. W tych okolicach to ważne, żeby nie dokładać zanieczyszczeń do atmosfery.
moderator (27-10-2016 14:09) Spam.
są :) mam i często używam. W sumie zmieniłam wszystkie swoje lakiery hybrydowe z innych firm na ich odpowiedniki z makear i polecam :)

Zamknij to okno