Ostrzeżenia dla użytkowniczki dominip:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (15-04-2016 16:26) Spam.
Ja w Krakowie dłuugo szukałam dobrego fryzjera. Mam niemiłe wspomnienia z wizyt fryzjerskich, dlatego na prawdę krytycznie podchodziłam do wszystkich salonów. Bałam się robić coś więcej z włosami niż zwykłe podcięcie końcówek, ale w końcu koleżanka namówiła mnie na refleksy i poszłam do [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] bo bardzo dużo osób mi polecało ten salon i jeśli szukasz na prawdę dobrych stylistów, to udaj się tam, bo ja w końcu odzyskałam zaufanie do ludzi z nożyczkami w ręku :)
moderator (18-05-2016 15:18) Spam.
Ja zamiast suplementów diety do posiłków dodawałam zwykłą kofeinę w proszku. U mnie się sprawdziła, bo bardzo wspomogła moją dietę, a nie wpłynęła negatywnie na mój stan zdrowia (ważne są odpowiednie porcje :) ) jeden jest minus taki, że ciężko mi było znaleźć ją w sklepach stacjonarnych, ale jak odkryłam jeden sklep online [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] tak potem cały czas stamtąd zamawiałam :)teraz już się nie odchudzam i mam problem za sobą, ale jakbyś chciała jakieś rady wypływające z doświadczenia to służe pomoca i trzymam kciuki :)
moderator (17-06-2016 14:12) Spam.
Ale to bardzo możliwe, że przez zmęczenie albo stres ;) mój chłopak jak miał problemy w pracy i musiał siedzieć po godzinach, też miał podobny problem, a wtedy miał nieco ponad 20 lat, także nie chcę usprawiedliwiać Twojego partnera, ale może mieć odrobine racji ;) dlatego może spróbujcie sie jakoś zrelaksować, zróbcie jakąś romantico kolację, taką tylko we dwoje, albo wyjedźcie gdzies na weekend, odtenijcie się od rzeczywistości, możecie tez jakies smakowite dodatki dodać do stosunku, np bita śmietanę, czy czekoladę w płynie :) zróbcie coś nowego po prostu ;) u nas jak to nie działało, bo juz nam sie pomysły kończyły to po prostu zamawialiśmy tabletki i też pomagało, a nawet było lepiej niż przed problemami, tego też jest mnóstwo na rynku, więc nie powinniście mieć problemu ;) mój chłopak zażywał te [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] , ale jak mówiłam, wybór jest duży :) trzymam kciuki za Was!! :)
moderator (17-06-2016 14:17) Spam.
Tak na prawdę takie problemy można mieć w każdym wieku. Mój chłopak mając niewiele ponad 20 lat miał zaburzenia erekcji, prawdopodobnie skumulowały się stres i przemęczenie i przez to. Jeśli twój mąż nie chce iść do lekarza, to może zamów mu tabletki, które pomogą pokonać problem, jest tego mnóstwo na rynku :) my wybraliśmy te pastylki [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] , mój chłopak oczywiście też nie chciał iść do lekarza, ale jak juz zamówienie było zrobione to nie miał wyjścia, zażył i teraz problemy póki co nie wracają (odpukać!!)życzę powodzenia :)
moderator (17-06-2016 14:22) Spam.
po ciąży też można stracić ochotę na stosunek niestety, próbowaliśmy z mężem najpierw z podobnymi gadżetami o których tu piszecie, ale u nas się to nie sprawdzało :/ nie wiem jak tabletki stimea, bo ich nie stosowałam, ale ja zamówiłam sobie te [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] i jeśli chodzi o działanie to efekt był taki jak chciałam :) także polecam wam kobietki :)

Zamknij to okno