Ostrzeżenia dla użytkowniczki panuran:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (05-04-2016 09:39) Spam.
No właśnie czytam na forach opinie na temat kuwet i większość osób odradza sobie otwarte kuwety. Mówią,ze o wiele lepsze są zamknięte. No trudno, ewentualnie zainwestuję więcej bo sprzątanie po moim futrze do najprzyjemniejszych rzeczy jednak nie należy.... [color=#FF0000][size=small]reklama[/size][/color]
moderator (05-04-2016 09:43) Spam.
A tam. Mój kończył 30 lat i też coś smęcił ale facet jest jak wino. Im starszy tym przystojniejszy. Również zauwazyłam jednak,ze w każdym mężczyźnie jest coś z dziecka. Sama postanowiłam go czymś zaskoczyć w ten dzień i wykupilam mu kilka okrążeń sportowym samochodem na torze. Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jak prezent mu sie podobał. Powiedział,że nie spodziewał się czegoś takiego. [color=#FF0000][size=small]reklama[/size][/color]
moderator (05-04-2016 09:45) Spam.
My ostatnio spędziliśmy weekend w Warszawie. Wstyd sie przyznać ale ostatni raz w Warszawie bylam jak miałam moze z 10 lat. Pamiętam,że miasto było bardzo szare. Teraz jednak Warszawa mnie zaskoczyła bo była kolorowa, bardzo nowoczesna oraz odwiedziliśmy najfaniejsze muzeum w jakim kiedykolwiek byłam.Czyli Muzeum Powstania Warszawskiego. Zarezerwowaliśmy sobie własne mieszkanie tak więc wypad nie kosztował nas dużo. Polecam tą opcję, jest wygodniejsza niż hotel. [color=#FF0000][size=small]reklama[/size][/color]

Zamknij to okno