Ostrzeżenia dla użytkowniczki baska33:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (30-03-2016 11:54) Spam.
Moje wymarzone wakacje to takie gdzie w ciszy i spokoju odpocznę, zapomnę o wszystkich problemach. Dlatego morze odpada, bo tam w sezonie letnim jest masa ludzi. Razem z mężem wybieramy się do Ostrzyc, mała wioska na Kaszubach. Nie mam też zamiaru całe wolny czas spędzić na leżeniu dlatego szukaliśmy miejsca gdzie są ciekawe atrakcje itp. Domek zarezerwowaliśmy dzięki mojej siostrze, która podała mi stronke [i][color=#FF0000][/color][/i] Byle do lipca.
moderator (31-03-2016 21:02) Spam.
Moim zdaniem na początek warto porównać konta walutowe w euro http://bankowe-konta.info/walutowe/ przejrzeć aktualny ranking. Z tego co wiem to Smart Bank przoduje, a zaraz za nim jest mBank. Zerknij sobie na oferty tych kont bankowych, poczytaj co piszą inni klienci, może to pomoże podjąć decyzję. :)
moderator (18-05-2016 22:13) Spam.
Jeszcze nie mam pomysłu co w tym roku kupię tacie... Ale w ubiegłym roku prezent był udany. Sprezentowałam tacie koszulkę z napisem ''Tak wygląda najlepszy tata na świecie''. Był mega zadowolony. Koszulkę kupiłam w sklepie [color=#FF0000][/color] Fajny, duży wybór, jakość dobra i ceny nie są jakieś z kosmosu.
moderator (23-05-2016 12:02) Spam.
O tej metodzie nigdy nie słyszałam. Ale ostatnio dowiedziałam się o badaniach genetycznych. Jest możliwość zrobienia takiego badania przez [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] Zastanawiam się czy wykonać tego typu badanie. Można zrobić na NFZ za darmo i co fajne, że nie czeka się na to miesiącami. Chyba się zdecyduję ..
moderator (01-08-2016 09:32) Spam.
A może jakiś wypad do spa? Mój tata w tym roku, mojej mamie na Dzień Kobiet ''podarował'' właśnie taki prezent. Była zaskoczona , i jaka szczęśliwa :) Razem ze swoją koleżanką wybiera się do Primavera http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/dzien-kobiet-nad-morzem/. Sama bym chciała taki prezent dostać :)

Zamknij to okno