Ostrzeżenia dla użytkowniczki Silver82:

Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (25-03-2016 14:00) Spam.
Jeśli chodzi o diety to każdą warto skonsultować z dietetykiem.A jak zależy Ci na zdrowej diecie to powinnaś wykonać badanie np.Genetic Lab w celu poznania swojego organizmu oraz jego zapotrzebowania na składniki odżywcze.To co jednemu pomaga Tobie może zaszkodzić więc niejednokrotnie narażamy swoje zdrowie nawet o tym nie wiedząc.Zajrzyj sobie na [color=#FF0000][/color] i poczytaj od czego tak naprawdę zależy zdrowa dieta.
moderator (25-03-2016 14:01) Spam.
Hej ja zaczynając odchudzanie najpierw wykonałam badanie Genetic Lab aby później wraz z dietetykiem oraz trenerem personalnym ustawić dietę oraz treningi.Sama wolałam się do tego nie zabierać żeby sobie w żaden sposób nie zaszkodzić.Poczytaj sobie o tym badaniu na geneticlab.com
Różnego rodzaju suplementy wspomagające odchudzanie różnie mogą wpłynąć na organizm.Dlatego najzdrowszym połączeniem jest dieta oraz treningi,które są dobrane pod kątem Twojego organizmu.Aby się dowiedzieć co i jak powinnaś robić przy odchudzaniu zajrzyj na geneticlab.com-jest to badanie DNA genetic lab-moja przyjaciółka robiła takie badanie i powiem Ci szczerze,że efekty widać już na pierwszy rzut oka.
Ja tabletek unikam zdecydowanie postawiłam na ćwiczenia oraz dietę.W celu dobrania tych najodpowiedniejszych dla mnie wykonałam badanie genetic lab,które polecam każdemu.Z raportu z badania otrzymujemy wiele cennych informacji na temat tego jak się odżywiać,ćwiczyć oraz ryzyko jakich chorób u nas występuje.Na stronie [color=#FF0000][/color] można poznać cały szereg zalet tego badania.
moderator (25-03-2016 14:03) Spam.
Jeśli chodzi o dietę to taka najkorzystniejszą dla siebie dopasujecie dzięki badaniu [color=#FF0000][/color] Każdy organizm ma inne zapotrzebowanie na kalorie dlatego należy tego pilnować.To,że jednej pomaga dieta 1000kcal nie oznacza,że Tobie też pomoże.Na stronie [color=#FF0000][/color] możecie się dowiedzieć więcej w tym temacie.

Zamknij to okno