Ostrzeżenia dla użytkowniczki lady_blu:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (09-11-2017 09:53) Spam.
A ja osobiście od jakiegoś czasu zaufałam Pani Joannie Ślusiewicz z gabinetu Ortoprotex w Łodzi. Moim zdaniem bezkonkurencyjna jeśli chodzi o ortodoncję - ma szeroką wiedzę, duże umiejętności i leczy zarówno dorosłych, jak i dzieci - co u mnie się akurat bardzo sprawdza. Bardzo polecam.
moderator (09-11-2017 09:53) Spam.
Polecam zabieg liposukcji a konkretnie metodą Body-jet w gabinecie medycyny estetycznej Dream-med. Mogę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona efektem. W gabinecie spotkałam się z pełną dyskrecją i profesjonalizmem a do tego miła atmosfera dała mi totalne poczucie bezpieczeństwa. Jestem bardzo zadowolona z obsługi oraz z efektu.
moderator (09-11-2017 09:55) Spam.
Ja miałam wykonany zabieg liposukcji w gabinecie medycyny estetycznej Dream-med. Mogę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona zabiegiem jesli chodzi o utratę tkanki tłuszczowej. Żadne ćwiczenia i dieta nie dały mi takiego szybkiego efektu. Jestem bardzo zadowolona teraz tylko musze utrzymać to co udało mi się osiągnąć po zabiegu.
moderator (09-11-2017 09:56) Spam.
a co myślicie o rolowaniu na siłowni? Choć bardzo boli to podobno działa. Kobiety trenujące jogę i balet nie mają cellulitu. Tłuszcz, który znajduje się pomiędzy skórą a mięśniami przy ćwiczeniach rozciągających także się „rozciąga” dzięki czemu się rozbija i powoli znika grudkowatość skóry. W poważniejszych stanach polecana jest liposukcja metoda Body-Jet, ale stopień zaawansowania diagnozuje się w gabinecie medycyny estetycznej.
moderator (04-09-2018 10:10) Spam.
Ja miałam robioną górna wargę do wielkości dolnej w gabinecie medycyny estetycznej przez lek. med. Marzenę Majcherczyk. Moim zdaniem nie ważne jak się nazywa specjalista ważne żeby zabiegi wykonywał profesjonalnie i co najważniejsze stosował najlepsze produkty. Rzadko piszę opinię, ale tym razem zrobię to po tym co tutaj przeczytałam. Zabiegi przeprowadzone w gabinecie są wykonane w sposób profesjonalny, z użyciem bardzo dobrych preparatów, o czym świadczą długo utrzymujące się efekty. Moim zdaniem bardzo ważny jest przeprowadzony wywiad przed zabiegiem, a pani doktor zrobiła to szczegółowo i bez pośpiechu. Rekomenduję każdemu z czystym sumieniem Dream-Med z Łodzi.

Zamknij to okno