Ostrzeżenia dla użytkowniczki dynamical:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (24-02-2016 13:15) Spam.
Moim zdaniem we wrześniu to lepiej jednak pojechać za granicę. Fajne są na przykład Bałkany w tym okresie, my zawsze jeździmy w tym okresie, właśnie za granice i zawsze mamy pogodę i wracamy zadowoleni. Nie ma przynajmniej upałów, tylko jest najprzyjemniejsza pogoda, czyli w okoli 25 stopni. Podrzucam Ci namiar na fajne biuro podróży [i][color=#FF0000][/color][/i] oni mają dobre ceny i są bardzo rzetelni
moderator (11-04-2016 19:06) Spam.
Niestety nie znam kosztów, ale wiem, że znajoma robiła takie licówki jakiś czas temu i zdecydowanie wygląda super. Akurat dentysta w Tarnowskich Górach jej to robił [color=#FF0000][/color] świetny specjalista. Podobno to ważne, ponieważ nie wszyscy zrobią to dobrze. A myślę, że zrobienie tego przed weselem to naprawdę dobry pomysł :)
moderator (29-07-2016 13:26) Spam.
Hej Dziewczyny, założyłam ten temat, bo mam ogromny problem. Chciałabym założyć stronę internetową, na której sprzedawałabym własnoręcznie robioną biżuterię. Niestety, wiem, że konkurencja na rynku jest ogromna i obawiam się, że się nie przebiję. Dlatego też zastanawiam się, jak można rozreklamować swoją stronę. Strona na FB i innych social mediach to podstawa, więc to na pewno zrobię i myślę, że spokojnie będę mogła się sama tym zająć. Niestety, bardzo skuteczne jest ponoć pozycjonowanie stron, ale, by wynająć profesjonalną agencję, która by się tym zajęła, na to mnie nie stać. Dziewczyny, macie jakieś pomysły, jak jeszcze można rozreklamować stronę internetową? Z góry dziękuję za odpowiedź. [color=#FF0000]reklama[/color]
moderator (16-09-2016 12:01) Spam.
Hej, poszukuję pilnie dobrej wypożyczalni camperów. Znalazłam taką: http://vantourer.pl/tani-camper-wynajem-musisz-o-nim-wiedziec/ ale nie wiem, czy warto tam iść. A Wy co byście mi polecili?
moderator (13-07-2017 09:40) Spam.
Nie wiem, czy piszę w dobrym dziale, ale mam problem, a raczej ma go moja babcia. Jakiś czas temu okazało się, że choruje na zaćmę, ale, niestety, wyznaczyli u nas jej jakiś absurdalnie odległy termin. Według nich 80-letnia kobieta może sobie czekać 2 lata na zabieg, a, niestety, prywatnie nas nie stać, żeby płacić po 4000 za zabieg. Koleżanka powiedziała mi, że można leczyć się w Czechach, a później ubiegać się o refundację. Sama operacja zaćmy w Czechach ma kosztować około 2500, a NFZ może zwrócić nam nawet 2000zł. Nie powiem, jest to interesująca opcja, ale boimy się z mamą, że są jakieś ukryte koszty. Stąd moje pytanie: któraś z was leczyła albo zna osoby, które usuwały zaćmę w Czechach?
moderator (05-10-2017 12:53) Spam.
Jeżeli jesteście zainteresowani kupnem wycieraczek z logo, które idealnie sprawdzą się w waszej firmie i będą ją reklamować, to polecam: PolmarProfil. Tu macie namiary i możecie zobaczyć, jak wygląda sprawa: http://www.polmarprofil.pl/wycieraczki_z_logo.html

Zamknij to okno