Ostrzeżenia dla użytkowniczki anabell91:

Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (20-01-2016 08:54) Spam.
Wyrywanie zębów naprawdę nie jest aż tak straszne. Według mnie znacznie gorsze jest samo rośniecie ósemek:/ Mi właśnie się wybijają dwie górne i chodzę po scianach z bólu. Mam niski prób bólu i czuję się jakby miała mi głowa eksplodować. W tygodniu chyba umówię się do DentalMed - [color=#FF0000][size=small][/size][/color] na wizytę, może coś poradzą. Chciałabym jak najszybciej pozbyć się tych zębów.
moderator (20-01-2016 08:55) Spam.
My planujemy ślub na październik 2016 i powoli zaczynamy przygotowania. Większość rzeczy jest już załatwiona. Pozostało nam znaleźć fotografa (myślę o tym [color=#FF0000][size=small][/size][/color] kamerzyste i zespół. Co w ogóle sądzicie o kamerzyście na weselu? Warto czy nie?
moderator (31-03-2016 21:00) Spam.
Ja wole podróże na własną rękę. Wydaje mi się, że są dużo ciekawsze. W tym roku póki co nie planuję zagranicznych wyjazdów. Kusza mnie [color=#FF0000]reklama[/color] i namawiam męża na wyjazd. Słysząłam, że mają największy park wodny na półwyspie helskim. Poza tym szykuje sie mnóstwo zabaw sportowych dla dzieci.
moderator (12-04-2016 13:52) Spam.
Ja byłam w trójmieście w zeszłym roku i było całkiem fajnie chociaż ludzi mnóstwo :) W tym roku latem chyba pojadę do Austrii lub na Słowację. Nad Bałtykiem chciałabym spędzić ferie zimowe. [color=#FF0000][size=x-small]reklama[/size][/color]
moderator (03-10-2016 08:23) Spam.
Oj dodatki wiele potrafią zdziałać w mieszkaniu. Ja mam fioła na punkcie obrazów z cytatami, figurek, świeczników i ramek na zdjęcia. Tego mam całe mnóstwo w domu. Ostatnio myślę o fototapecie ale nie takiej jak wyżej tylko o czymś bardziej nietypowym. Fajne motywy widziałam na http://www.krainafototapet.pl/pol_m_Fototapety-w-cenach-40-350-zl-890.html i zastanawiam się nad dwiema propozycjami.

Zamknij to okno