Ostrzeżenia dla użytkowniczki tisaya:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (20-04-2016 10:37) Spam.
Ja od jakiegoś czasu lubię sobie pograć w jakąś grę komputerową. Jest ich wiele ale preferuę głównie gry kasynowe. Raz na jakiś czas włączam sobie pokera online. Gram w polskim kasynie. Zrobiłam się w tym taka dobra ,że zaskoczyłam mojego narzeczonego. Odwiedziłam go na imprezie, na której byli jego koledzy i ograłam ich wszystkich. Wyobraźcie sobie ich miny :)
moderator (20-04-2016 19:42) Spam.
Mi też się wydaje, że najlepiej szukać wśród Remingtonów. Sama mam jednego i loki wychodzą naprawę ładne. W zasadzie nie loki, a fale. Oczywiście rzadko jej używam, bo nie chce mi się robić tych fal, ale na specjalne wyjścia przydaje się w sam raz. W ogóle znalazłam ciekawe zestawienie dobrych lokówek: [color=#FF0000][/color] Dla mnie osobiście 300 złotych to trochę dużo, żeby wydać na coś, czego użyję ze 3 razy w roku, ale jak ktoś częściej sięga po ten sprzęt, to myślę, że woli mieć lepszy.
moderator (20-04-2016 19:42) Spam.
To raczej zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od twojego nastawienia, tego, czy będziesz gotowa poświęcić temu czas, czy znajdziesz odpowiednich dostawców i czy będziesz miała dobre reklamy. Żeby móc się utrzymać z własnego sklepu z odzieżą musisz naprawdę ciężko pracować, jak zresztą w każdym biznesie. Oczywiście trochę pomóc mogą różne platformy, np. [color=#FF0000][/color] gdzie możesz zamawiać i wystawiać swoje towary.
moderator (20-04-2016 19:44) Spam.
A ja używam najczęściej kantora [color=#FF0000][/color] Uważam, że jest naprawdę dobry, bo zawsze ma atrakcyjne kursy. Jest też oczywiście bezpieczny, co jest chyba jeszcze ważniejsze. Przelew robi się bardzo szybko. Na początku nie byłam przekonana do kantorów internetowych, ale odkąd mój narzeczony pracuje za granicą nie mamy za bardzo innej możliwości. Kursy w banku są niezbyt atrakcyjne i trzeba sobie jakoś radzić.
moderator (20-04-2016 19:44) Spam.
Ja mogę Ci polecić fajny sklep z oryginalnymi zegarkami :) Jakiś czas temu kupowałam sobie nowy zegarek marki Tissot w sklepie [color=#FF0000][/color]. Zegarki jakie tam sprzedają są tylko oryginalne.Wszystko dobrych marek takich jak wspomniany Tissot czy Certina i jednocześnie niżej ceny rynkowej. Mój narzeczony dodatkowo wynegocjował mi wiekszą zniżkę. Sama nie umiem negocjować, on już tak. Jeśli zależy CI na czymś tanim to sobie zerknij.
moderator (20-04-2016 19:44) Spam.
Wrzucam przepis z bloga , który sama ostatnio zrobiłam: [color=#FF0000][/color] Jest to sernik bez pieczenia. Bardzo łątwo się robi tak więc jest to dobre danie jak nie mamy czasu ale na przykład mamy ochotę na coś słodkiego albo czeka nas wizyta gości. No i sam sernik w porównaniu do normalnego jest dość dietetyczny tak wiec mozna jeść sobie spokojnie na diecie.

Zamknij to okno