Ostrzeżenia dla użytkowniczki karolinka088:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (15-11-2015 19:16) Spam.
pomadka z bielendy z arganem rzeczywiście jest dobra w porównaniu z wczesniejszymi moimi pomadkami radzi sobie lepeij z wysuszonymi ustami i utrzymauje się dosyc długo na ustach
moderator (15-11-2015 19:17) Spam.
serum z witaminą C z bielendy, rozświetla cere i jest zdecydowanie tańszy niz podobne produkty w aptekach, lubię też pomadki z kobo bo jest trwałe i dosyc tanie
moderator (15-11-2015 19:18) Spam.
ja zamiast kremów zaczełam stosować serum z bielendy z witaminą C, gdzieś wyczytałam, że w porze jesiennej powinno się skórę zaopatrzyć w tą witaminę, jak na razie efekt jest zadowalający
moderator (23-02-2016 20:04) Spam.
[quote=dlamniemaszstajla] ja miałam maybeline i nic specjalnego dla mnie... wole kupić normalny podkład za taką samą kase nic tez BB Maybeline.. :)[/quote] tez po paru próbach wole jednak podkład, wybieram zazwyczaj jakies lekkie, teraz mam ten nowy z bielendy, to w zasadzie za taka cene jest wydajny i dobrze kryje no i oczywiscie jest lekki wiec nie robi tej okropnej maski na twarzy
moderator (23-02-2016 20:04) Spam.
make up akademie z bielendy jest fajny i teraz tez na promocji w rossmanie, dobre krycie, ale nie jest za mocny przy tym i nie zapycha porów

Zamknij to okno