Ostrzeżenia dla użytkowniczki Julczita:

Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (16-10-2015 17:22) Spam.
A ja jestem super niezdecydowana. Kobiety, które są zawsze zadbane (manicure, pedicure, henna, makijaż), to moje idolki, podziwiam je i adoruję, bo najczęściej są to kobiety mądre i świadome. I chciałabym, żeby mi się chciało. Ale niestety. Jak wstaję rano. Na zewnątrz ciemno, zimno, właśnie zaczęło lać, z przykrością stwierdzam, że dostałam okres, a w szafce ani okruszka czekoladki, albo batoniczka, to mam na prawdę ochotę połozyć się i płakać w łóżku, a nie malować i stroić. Wtedy mój "startap", to spodnie dresowe i możliwie najbardziej rozciągnięty sweter, a pod nim koszulka, koniecznie z durnym napisem. Nikt go nie widzi, ale ja wiem, że tam jest i obraża wszystkich swoim przekazem. Taaak, w takie dni w pracy patrzą na mnie jak na ufo, heh. Ale uwaga. Pochwalę się, a co! Dziś jestem umówiona na hybrydy i jutro do pracy pójdę w tej o to pięknej sukience z firmy Quiosque [i][/i] Pierwszy raz mam styczność z tą firmą, ale potrzebowałam eleganckich sukienek, a tam są na prawdę przyzwoite ceny i jak dostałam tę powyżej, to jakość również bardzo przyjemniusia. Polecam młodym kobietom, które dopiero zaczynają przygodę z elegancją, że tak to ujmę :D
moderator (19-07-2016 19:29) Spam.
Jak szukasz swojego stylu, to w kompletowaniu tej eleganckiej cześci garderoby poelcam sklep [url=http://quiosque.pl]Quiosque[/url]. Sama ostatnio prowadzę walkę z własną szafą i tam znalazłam kilka fajnych i tanich ciuszków do pracy, czy na jakieś ważniejsze wydarzenie ;)

Zamknij to okno