Ostrzeżenia dla użytkowniczki Symetryczna85:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (03-11-2015 19:39) Spam.
Z serii Afrodyzjak Bielendy widziałam olejek do kąpieli o zapachu ylang-ylang i róża w dużej 400ml butli, ale go nie wąchałam. To było chyba , może tam znajdziesz ten o zapachu piżma i jaśminu?
moderator (15-11-2015 19:17) Spam.
Bielenda Skin Clinic Professional MEZO Terapia Nawilżająca Aktywny tonik nawilżający ANTI-AGE. Tonik dla cery z niedoskonałościami, ale nie wysusza i leczy te paskudne niespodzianki. Niestety cena około 12 zł w promocji.
moderator (26-03-2017 23:09) Spam.
Pomadki dobre ma wibo, są różne rodzaje błyszczące, matowe, zależy czego szukasz - w cenach tak do 10-15zł, podkłady dobre ma Max Factor, ale niestety są dosyć drogie. Szukając dobrego podkładu dobrą relację jakości co do ceny mają podkłady Bielendy z serii Total Look, mam rozświetlający i jak dla mnie nie różni się od tych zagranicznych.
moderator (26-03-2017 23:10) Spam.
Nie lubię Revlonu ani EL Double Wear, bo u mnie akurat wysuszyły cerę, miały dobre krycie i trwałość, ale na dłuższą metę nie mogłam ich stosować. U mnie bardziej sprawdzają się podkłady nawilżające, teraz mam Total Look rozświetlający od Bielendy i jak na razie nie wysusza i dobrze współpracuje z kremem na dzień.
moderator (26-03-2017 23:10) Spam.
U mnie przy bardzo suchej skórze, wręcz łuszczącej się nie sprawdzają się ani gęste balsamy, ani masła do ciała. Stan skóry ratują olejki. Miałam arganowy, ale był za tłusty i słabo się wchłaniał, teraz mam tropikalny kokosowy od Bielendy i wreszcie skóra jest nawilżona, ale nie tłusta. Chciałabym wypróbować olejek z Dove i z Eveline.

Zamknij to okno