Ostrzeżenia dla użytkowniczki saszka11:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (06-11-2015 17:13) Spam.
Ja mam cerę naczynkową i wrazliwą, dlatego nie każdy tonik sie u mnie sprawdza. Ostatnio kupiłam taki z bielendy, nazywa sie skin clinic professional, ładnie odświeża skórę, nic nie szczypie i nie podrażnia
moderator (06-11-2015 17:13) Spam.
[quote=malyorzeszek] U mnie z Bielendy sprawdza sie Mlodzienczy Blask- nawilza, skora jest miekka, a takze dobrze sprawdza sie pod makijaz- wchlania sie dosc szybko :)[/quote] Ja kiedyś też używałam tego kremu Młodzieńczy blask, miał sporo pozytywnych opinii. Nie zawiodłam się, kremik fajny, dobrze nawilżał, nie zapychał i szybko się wchłaniał
moderator (06-11-2015 17:13) Spam.
Jak dla mnie najlepsze są pomadki z olejkami, bielendowska z olejkiem arganowym dobrze nawilża, szczególnie jak są mrozy, albo carmex - tylko on szczypie w usta
moderator (14-02-2016 23:25) Spam.
A czy ten podkład nie wysusza jeszcze cery i nie zapycha? Bo czytałam że niektóre podkłady Revlonu są zbyt ciężkie. Ja szukam czegoś dobrego do cery suchej i właśnie naczynkowej, ostatnio trafiłam w drogerii na podkład Bielendy, nawet nie wiedziałam że oni mają podkłady, ale lubię ich kosmetyki do pielęgnacji więc kupiłam... Nazywa się make-up akademie, jest nawilżający i ma wygładzać zmarszczki. Wypróbuję i dam znać jak efekty :)
moderator (14-02-2016 23:29) Spam.
Z peelingów miałam jeden bardzo fajny z glinką biała, z bielendy, on jest sprzedawany w saszetkach razem z maseczką do twarzy, są przeznaczone do cery suchej i naczynkowej. Jak go użyłam to czułam od razu lekką poprawę, miałam bardziej miękką i nawilżoną skórę, tylko że trzeba go stosować regularnie
moderator (14-02-2016 23:29) Spam.
A czy ten podkład nie wysusza jeszcze cery i nie zapycha? Bo czytałam że niektóre podkłady Revlonu są zbyt ciężkie. Ja szukam czegoś dobrego do cery suchej i właśnie naczynkowej, ostatnio trafiłam w drogerii na podkład Bielendy, nawet nie wiedziałam że oni mają podkłady, ale lubię ich kosmetyki do pielęgnacji więc kupiłam... Nazywa się make-up akademie, jest nawilżający i ma wygładzać zmarszczki. Wypróbuję i dam znać jak efekty :)

Zamknij to okno