Ostrzeżenia dla użytkowniczki amergist:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (06-04-2016 10:39) Spam.
Polecam zabiegi Laser DeLux. Robię bikini i pachy, efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Moja mama straciła już około 70% włosków po drugim zabiegu a przyjaciółka po trzecim. Chętnie podzielę się zniżką 20 % na pierwszy zabieg, następne możecie mieć za 50% ceny albo nawet za darmo ! Jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie opowiem a.mergist(małpa)vp.pl albo 537 394 743. Pozdrawiam : )
moderator (07-06-2016 11:34) Spam.
Cześć dziewczyny, oferuję 20 % zniżki na wszelkie zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Później same możecie dzielić się zniżkami i mieć dzięki temu darmowe zabiegi. Sama robię zabiegi na pachy i bikini, mogę podzielić się szczegółowymi informacjami na temat zabiegów i zniżek. Serdecznie polecam oraz zapraszam do kontaktu ze mną : 603 916 774 lub mailowo zaante(malpa)o2.pl
moderator (12-05-2017 10:24) Spam.
Cześć dziewczyny, oferuję 20 % zniżki na wszelkie zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Później same możecie dzielić się zniżkami i mieć dzięki temu darmowe zabiegi. Sama skonczyłam robić depilacje laserowa bikini i pachy, teraz zaczynam już nogi. Efekty super, jestem mega zadowolona dlatego mogę podzielić się z Wami szczegółowymi informacjami na temat zabiegów i zniżek. Serdecznie polecam oraz zapraszam do kontaktu ze mną : 537394743 lub mailowo a.mergist(malpa)vp.pl

Zamknij to okno