Ostrzeżenia dla użytkowniczki patllinka:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (25-03-2016 14:02) Spam.
Kluczem do sukcesu jeśli chodzi o odchudzanie wcale nie jest jakaś wymyślna dieta czy chemiczne specyfiki. Największe rezultaty zawsze przynosi zdrowe odżywianie, nawadnianie organizmu i przede wszystkim ruch! Dla przykładu dzisiaj zjadłam na śniadanie pełnoziarniste pieczywo z twarożkiem i rzodkiewką, na lunch mam rybę na parze z [color=#FF0000][/color] + warzywa (brokuły, marchewkę i cebulę), w ramach przekąski jabłko i banan, a wieczorem obiadokolacja: kasza kuskus z indykiem i warzywami. Wieczorem jogurt. Do tego dwugodzinny trening co dwa dni i nie ma problemu z chudnięciem ;)
moderator (14-04-2016 11:50) Spam.
Tak, ja też lubię lokalne ekobazarki, ale na nich niestety nie wszystko się kupi, tak jak na przykład świeże ryby. [color=#FF0000][size=x-small]reklama[/size][/color]
moderator (23-05-2016 10:53) Spam.
Najlepszy przepis na ciasto naleśnikowe to: - 2 szklanki mąki - 2 szklanki mleka - 2 łyżki stołowe cukry - 2 jajka - 2 łyżki oleju (wtedy na patelnie już nie lejemy) CUkier można zamienić na łyżeczkę soli - idealne na krokiety, a w mniejszej ilości doskonale sprawdzi się na ciasto do ryb (ja używam np. do [i][color=#FF0000][sup][/sup][/color][/i]
moderator (15-07-2016 08:55) Spam.
Ja jestem wegetarianką, od kilku lat w ogóle nie tęsknie za mięsem. Mam w ogóle wrażenie, że ja odkąd nie jem kurczaka czy mielonych jakos tak lepiej się czuje i w ogóle mam więcej energii. Ale weganką być bym nie mogła, bo ryby uwielbiam, a już zwłaszcza zrobione według takich przepisów jak na [color=#FF0000][moderacja - link/spam][/color], no ale cieszę się, że chociaż z mięsa udało mi się zrezygnować:)

Zamknij to okno