Ostrzeżenia dla użytkowniczki carollka91:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (05-08-2015 08:26) Spam.
Inny powód: . reklama

Ja miałam jakiś czas temu odzywkę zakupiona u mojej fryzjerki niestety nie pamiętam jak się nazywała :( Była świetna, miała w sobie 12 witamin i włosy po niej były zdecydowanie mocniejsze. Teraz przymierzam się do zakupu maski do włosów Flax na bazie oliwek. Słyszałam, że jest bardzo dobra i świetnie nawilża włosy. Co jakiś czas staram się zmieniać kosmetyki bo nie chcę żeby włosy sie przyzwyczaiły. [color=#FF0000][moderacja- link][/color]
moderator (07-08-2015 19:46) Spam.
Nie warto brać chwilówek. Mają bardzo wysokie oprocentowanie i beznadziejne raty. Lepiej już porównać sobie kredyty gotówkowe na [color=#FF0000][moderacja - reklama/link][/color] i udać się do banku. Tam przynajmniej kredyty mają w miarę normalne oprocentowanie i warunki umowy są korzystniejsze.
moderator (07-08-2015 19:46) Spam.
MI udało się na szczęście odłożyć sporą sumę na mieszkanie. Brakuje mi tylko kilku tysięcy dlatego myślę o kredycie gotówkowym. Chcę skorzystać z porównywarki dostępnej na [color=#FF0000][moderacja - reklama/link][/color] by sprawdzić najlepszy oferty kredytowe. Na początku chciałam pożyczyć kasę od taty ale niestety ma problemy w firmie i nie chcę go jeszcze naciągać.
moderator (07-08-2015 19:47) Spam.
Ja też bym nie kupiła dziecku tableta bo wiem jak trudno im się oderwać od gier. Lepiej zorganizować dzieciakom jakieś ciekawe gry i zabawy na powietrzu zwłaszcza, ze teraz jest ciepło. Jeśli koniecznie chcesz kupic tablet to zobacz na [color=#FF0000][moderacja - reklama/link][/color] Dowiesz się jak wybrać tablet z wytrzymałą baterią. Jest to raczej istotna kwestia bo z słabą baterią raczej Twoje dziecko nie pogra.

Zamknij to okno