Ostrzeżenia dla użytkowniczki halina25:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (03-06-2016 22:13) Spam.
Mój brat nie dawno miał urodziny i sprezentowałam mu koszulkę z sloganem - http://koszulkowo.com/kategoria/slogany Koszulka nie droga, dobrej jakości, napis się nie kruszy. Polecam zerknąć na stronę sklepu, jest w czym wybierać, ceny nie są z kosmosu.
moderator (03-06-2016 22:13) Spam.
Przed ślubem postanowiłam, że wybielę sobie zęby. Zdecydowałam się na metodą Beyond w klinice stomatologicznej Artodonto - http://artodonto.eu/oferta/stomatologia-estetyczna/wybielanie-zebow-beyond/ Profesjonalne, miłe podejście do pacjenta. Panuję tam przyjazna atmosfera, a zabiegi wykonywane są dokładnie, z wielką precyzją. Jeśli chodzi o efekt końcowy to super, teraz mam hollywodzki uśmiech :)
moderator (03-06-2016 22:13) Spam.
Moja siostra makijaż permanentny brwi robiła w Gabinecie Medycyny estetycznej Kod Piękna - https://www.facebook.com/kodpiekna/timeline metodą piórkową. Makijaż wygląda naturalnie, nie jest taki sztuczny jak to u niektórych widać. Efekt końcowy bardzo mi się spodobał. Sama bym chciała sobie zrobić taki makijaż ale kresek.
moderator (29-08-2016 12:55) Spam.
Z cellulitem i ja miałam problem, ale jakoś zabiegi mnie nie przekonują, to już ostateczność. W moim przypadku lekiem na całe zło okazało się serum vialise - http://www.alejakobiet.pl/aktualnosci/4549.html Co mogę powiedzieć o tym preparacie... Łączy w sobie naturalne składniki, jest bezpieczny, wydajny i co najważniejsze skuteczny. Ja pierwsze efekty zauważyłam po dwóch tygodniach stosowania.
moderator (26-09-2017 11:57) Spam.
Staram się zawsze kupować prezenty aby to się komuś przydało. Najlepiej coś czym dana osoba się interesuje. Jeżeli idziesz do koleżanki to na pewno wiesz co jej by mogło się spodobać. Ja ostatnio byłam zaproszona na imprezę urodzinową i postanowiłam kupić koszulkę sportową i bluzę, lubi grać w kosza i w ogóle nastawiona jest na sport. Bardzo się z tego ucieszyła.

Zamknij to okno