Ostrzeżenia dla użytkowniczki gwiazderka:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (06-08-2015 08:59) Spam.
Hej dziewczyny. Czy możecie mi doradzić? Jaki pierścionek zaręczynowy jest ładniejszy? Nie chcę aby on wybierał bo uwierzcie mi ,że zupełnie nie ma gustu i jednak wolałabym nie ryzykować tak wiec chciałabym sama sobie wybrać jakiś ładny model. Bardzo mi się podoba ten pierścionek: http://www.jubistyl.pl/index.php?q=product/show&name=Pier%C5%9Bcionek%20z%C5%82oty%20z%20brylantem&productid=2616135&categoryid=124 . Czy może lepiej jest wybrać coś z samym brylantem?
moderator (16-10-2015 23:32) Spam.
Ja już od dawna kupuje własnie w aptekach internetowych. Szczególnie,że kilka marek kosmetyków , które uwielbiam ( pharmaceris oraz vichy) nie sa do kupienia w sklepach stacjonarnych ale własnie w aptekach. Aptek jest sporo ale zawsze warto jest porównywać sobie ceny bo mogą być bardzo różne. Ze wszystkich najlepsze ceny oferuje chyba Cefarm24. Mają spory wybór oraz zamówienie jest zawsze realizowane bardzo szybko. Co jakiś czas warto jest zajrzeć sobie równiez do ich zakladki z cenowymi hitami bo dzięki temu można kupić sobie coś o wiele taniej.
moderator (16-10-2015 23:33) Spam.
Ciało kobiety po porodzie jest już zupełnie inne. Niestety ale czeesto zostawia to po sobie jakiś ślad.Powiem Ci,że sama równiez nie czułam się z tym dobrze. Zawsze jest możliwość korekty. Czy słyszałaś o zabiegu Mona Lisa Touch? Jest to korygowanie części intymnych laserem. Nie wiem z jakiego miasta jesteś ale sama miałam to wykonywane w Krakowie na Kazimierza Wielkiego .Znajduje się tam centrum medyczne Ostetomed, w którym wykonują takie zabiegi. Jest to bezbolesne, bezpieczne. Wprawdzie nie jest to mały koszt ale poprawa moim zdaniem spora.
moderator (19-10-2015 11:22) Spam.
Dziewczyny nie bierzcie tego typu póżyczek .Ja wiem,że czasami brakuje Wam kasy albo jesteście w sytuacji pod ścianą . Wtedy trzeba szukać na przykład pomocy w rodzinie ale nie brać takich zobowiązań. Zobaczycie,ze przez to może wpadniecie w pętlę kredytów,z ktorej tak łatwo się nie wywiniecie :( Wiem to z własnego doświadczenia.Na szczęscie już nie mam długów, wszystko jest spłacone tak więc jestem czysta i jest mi o wiele lżej na sercu. Zobaczcie sobie: http://www.lm.pl/aktualnosci/informacja/100862/kilkadziesiat_tysiecy_procent_-_maksymalne_oprocentowanie_pozyczek_chwilowek Oprocentowanie chwilówek to może być nawet kilkadziesiąt tysięcy procent w skali roku.
moderator (19-01-2016 09:00) Spam.
Inny powód: . konto spamerskie

Szwankuje pomiędzy Wami komunikacja. Może on tak naprawdę nie wie dokładnie czego od niego chcesz? Mysli,że dostarcza Ci wsparcia jakiego potrzebujesz. Mężczyźni cierpią w samotności oraz on może myśleć,ze sama chcesz przejść załobę w taki sposób. Jego zachowanie również moim zdaniem nie jest zbyt ładne ale warto byłoby z nim porozmawiać. Przeczytaj sobie również ten wpis: [color=#FF0000][moderacja - link][/color] Jest tam opisane jak naprawić komunikację w związku.
moderator (27-03-2018 08:12) Spam.
Dla mnie osobiscie to nie są zamienniki ale podrobki i na pewano bym takich nie używała Próbowałam już wiele razy tego typu zapachów i nie są tak bardzo trwałe jak perfumy dobrych firm. Piszę tutaj o zapachach z firmy Fm oraz o tych tanich perfumkach sprzedawanych w mniejszych sklepach Ja przynajmniej nie byłam z nich zadowolona.... Ciekawa jestem jakie macie zdanie na temat perfum z feromonami. Mianowicie dostałam od kolezanki Love Desire i ciekawi mnie czy to działa? Jak na razie zapach mi się podoba.

Zamknij to okno