Ostrzeżenia dla użytkowniczki martynika338:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (29-07-2015 13:57) Spam.
Ojciec jest alkoholikiem a ty jesteś DDA czyli dorosłym dzieckiem alkoholika i to jest przemoc - jedyne co widze to terapia, nie doczytałam z jakiego miasta jestes bo ja z Wrocławia i tam moge polecić [color=#FF0000][moderacja - link][/color] a jak nie to poszukaj czegos innego ale koniecznie poszukaj
moderator (08-10-2015 12:52) Spam.
Dla mnie taka średnia ta spódnica. Bardziej by Ci taki zestaw pasował. Zobacz sobie [color=#FF0000][moderacja - link][/color] bo mnie się bardzo podoba. Postaw może bardziej na klasykę co Ty o tym sądzisz?
moderator (08-10-2015 12:53) Spam.
Akurat tam nie kupowałam ale koleżanka poleciła mi inną stronkę z ciuchami na której upatrzyłam sobie bluzę w moim stylu [color=#FF0000][moderacja - link][/color] Nie kupowałam tam jeszcze ale ona mówi, że jest zadowolona a więc jest to sprawdzona opinia :)
moderator (08-10-2015 12:54) Spam.
Wiesz co to zależy jaka to będzie impreza ale teraz dużo osób stawia na elegancki luz. Coś niby na sportowo, niby nie. Zobacz sobie na przykład coś takiego [color=#FF0000][moderacja - link][/color]
moderator (30-01-2016 14:20) Spam.
Myślę, że jeżeli mąż ma nieodciętą pępowinę to warto z nim pogadać i wysłać do specjalisty na konsultacje [color=#FF0000][/color] Bo generalnie może to świadczyć o jego niedojrzałości emocjonalnej. A teściowa powinna odwiedzać ale nie dezorganizować życia synowi i nie wtrącać się i przestrzegać granic.

Zamknij to okno