Ostrzeżenia dla użytkowniczki mondasz78:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (18-05-2016 22:16) Spam.
Nie wiem, czy każdy facet lubi jazdę zwykłym samochodem, ale każdy z pewnością polubi jazdę subaru impreza sti. Mój jak się przypadkiem dowiedział, że rodzice fundnęli mu[color=#FF0000][/color] to po prostu szalał z radości, a dziś wrócił z niej taki uradowany, że chyba sama zastanowię się nad podobnym prezentem dla niego przy najbliższej okazji. Ale swoją drogą, taka jazda sportowym autem jest idealnym pomysłem na prezent dla ojca z okazji jego święta :) Myślę, że w naszej rodzinie może to być taka mała tradycja, aby z okazji czyjegoś święta zrobić coś szalonego ;)
moderator (17-08-2016 17:00) Spam.
[quote=renatta6] W kwestii ogrzewania: Czy ktoś może orientuje się jak wygląda sprawa z piecami w Krakowie? Słyszałam, że miasto dopłaca do wymiany nieekologicznych pieców? Czy to prawda?[/quote] Tak, to prawda. Można dostać dotację z z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. [url=http://machaczka.pl/uslugi/dofinansowanie-do-wymiany-pieca/]Tutaj[/url] masz więcej informacji na ten temat. Moi znajomi korzystali z takiego dofinansowania.
moderator (25-08-2016 13:00) Spam.
[quote=fillka3] Jak dla mnie cała Grecja jest wspaniała![/quote] Jak dla mnie również :) A ściślej - nie widziałam całej Grecji, ale to, co zobaczyłam po prostu mnie zachwyciło :) Najmilej wspominam Rodos i... grecką kuchnię :) W tym roku niestety nie jedziemy nigdzie w świat - nie ma chyba co ryzykować i w obecnej zawirowanej sytuacji na świecie jedziemy [url=http://aurorakrakow.pl/artykuly/o-apartamentach/apartament-na-urlop-w-krakowie/]tutaj[/url], zobaczyć nasz, polski Kraków.
moderator (25-08-2016 13:00) Spam.
A może by tak wybrać się na jakiś mega aktywny wypoczynek, skoki ze spadochronem, lub windsurfing? Już mi nawet znajomi podsyłają [url=http://loco-travel.pl/wyjazdy_loco_travel/]tego typu wyjazdy[/url]. Coraz bardziej się nad tym zastanawiam mimo, że nigdy jakimś sportowym orłem nie byłam.
moderator (01-09-2016 19:57) Spam.
[quote=karola-ania] Ja z narzeczonym ćwiczę i nawzajem się motywujemy - czasem mi się nie chce, to on mnie ciągnie na siłkę, a jak jemu się nie chce, to ja go wyciągam.[/quote] Ja póki co swojego namówić nie mogę. Czy myślicie, że zakup jakiegoś gadżetu na siłownię w prezencie urodzinowym będzie dobrym pomysłem, aby wreszcie przekonał się, jak bardzo mina tym zależy?
moderator (20-09-2016 18:42) Spam.
Mój facet jeździ czasami na tego typu wyjazdy. Często połączone są one z [url=http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-pracownikow-urzedow-pracy-pup.html]tego typu szkoleniami[/url] branżowymi lub rozwojowymi, które trwają kilka dni, więc jakoś z alkoholem nie przesadza. Niejednokrotnie, jeżeli sama tylko mogę, jedziemy na taki wyjazd razem, ponieważ szef nie robi z tego tytułu żadnych problemów.

Zamknij to okno