Ostrzeżenia dla użytkowniczki Gloer:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (06-08-2015 14:23) Spam.
Przecież w dużych miastach jest tyle fajnych sal, że nie wiem jaki jest sens uciekać z tymi imprezami gdzieś po za miasto? To się troszkę mija z celem. Na przykładzie Wrocławia bardzo fajne miejsce Glamour gdzie organizowane są między innymi wesela - http://glamour-wroclaw.pl/ mi np. bardzo się takie miejsca podobają, pamiętajcie, że odpowiedni klimat sali potem ma odzwierciedlenie na zdjęciach. Po drugie organizacja dojazdu i noclegu w mieście jest dużo łatwiejsza niż na obrzeżach.
moderator (14-01-2016 19:03) Spam.
[quote=Polaris3] mam ten konfort że nie mieszkam z teściami i nie jestem od nich zależna :super:[/quote] Mieszkanie z teściami ma i plusy i minusy wszystko zależy jakich ma się teściów. Znajomi właśnie szukają mieszkania bo mają dość, z drugiej strony dobra opcja taka jak oni planują szczególnie jak ktoś mieszka w dużym mieście bierzesz mieszkania na kredyt od dewelopera i jeden pokój najmujesz np. studentom. Opcja myślę, że bardzo dobra oni są z Wrocławia i w [i][color=#FF0000][/color][/i] znaleźli fajnie położony lokal. Nad wszystkim trzeba się zastanowić, ale jak teściowie nie dają żyć to tylko uciekać.
moderator (01-02-2016 17:38) Spam.
[quote=sowinska] Dla mnie najgorszy film jaki kiedykolwiek widziałam. Strasznie się wynudzilam. Mega przewidywalna i ckliwa historyjka. Zdecydowanie nie dla mnie.[/quote] Kwestia gustu ja tam lubie takie "miłosne" napompowane historie, zresztą dobrych filmów jest całkiem dużo tutaj ciekawe 5 pozycji na wieczór takich luźnych - [color=#FF0000][/color] osobiście jestem za tym, żeby oglądać zróżnicowane tytuły bo to też wyrabia nam jakieś szersze spojrzenie na filmy.
moderator (21-03-2016 10:33) Spam.
[quote=banach] kota się nie kapie. Po drugie karmy u weta to royal bardzo dobre karmy . Mozna je kupić w sklepach . Jeśli masz kota rasowego to wymaga on odpowiedniej pięlegnaci jak i jedzena.[/quote] Jaka karma u weterynarza jest to zależy co sprzedaje nie każdy ma royale. U nas był problem z kotem bo nie chciał jeść nic, potem się okazało, że jadł, ale nie przy nas. Ostatnio kupiliśmy mu legowisko i drapaki, legowisko całkiem spoko - [i][color=#FF0000][/color][/i] w zasadzie to bardziej domek. Ważne. Jeśli chodzi o karmy nie eksperymentujcie, jeśli kto coś je bo mu smakuje nie zmieniajcie bo potem może nie wrócić do starej.
moderator (16-09-2016 00:25) Spam.
I jak się spisuje? Przeglądam sam szczoteczki soniczne i się zastanawiam czy czasem nie kupić, dla siebie. Jak spisują się te ich funkcje. Ciekawie wyglądająca - [url=https://szczoteczka-soniczna.pl/pl/p/SEYSSO-Professional-Profesjonalna-szczoteczka-soniczna-z-etui-podroznym/2454]https://szczoteczka-soniczna.pl/pl/p/SEYSSO-Professional-Profesjonalna-szczoteczka-soniczna-z-etui-podroznym/2454[/url] wydatek dość spory dlatego bym chciał wiedzieć czego się spodziewać. Może ktoś jeszcze miał soniczne szczoteczki i może coś powiedzieć na co zwrócić uwagę.

Zamknij to okno