Ostrzeżenia dla użytkowniczki irenaa91:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (22-07-2015 13:12) Spam.
Chwilówki w największych instytucjach są bezpieczne, w mniejszych już mniej - co wcale nie znaczy, że są dobrym rozwiązaniem. Jeśli macie taką możliwość, to weźcie lepiej kredyt, a jeśli nie możecie, to nie wybierajcie przypadkowych parabanków, ale te cieszące się największym zaufaniem. Tu możecie porównać zarówno kredyty, jak i pożyczki największych firm i banków: [color=#FF0000][moderacja - nieopłacona reklama][/color]
moderator (22-07-2015 13:13) Spam.
Czytałam, że ostatnio wprowadzono dość znaczące zmiany (na lepsze - pewnie z powodu małego zainteresowania) w programie MDM, w tym dopłaty do mniejszych mieszkań. Osobiście już od dłuższego czasu się zastanawiałam na kredytem na mieszkanie, ale nie mam jeszcze wymaganego wkładu własnego, więc póki co przeglądam oferty i porównania kredytów, np. tutaj [color=#FF0000][moderacja - nieopłacona reklama][/color]
moderator (22-07-2015 13:13) Spam.
Zacznij od przejrzenia aktualnych ofert największych banków i obliczenia na kalkulatorze rat, czy stać cię na taki kredyt, np. [color=#FF0000][moderacja - nieopłacona reklama][/color] . Jak już wybierzesz najlepsze oferty to wybierz się do placówek tych banków i popytaj o szczegóły, ewentualnie skonsultuj się z odpowiednim doradcą.

Zamknij to okno