Ostrzeżenia dla użytkowniczki monikaadamczyk1:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (19-07-2016 13:40) Spam.
byłam w szkole delta edukacja na techniku rachunkowości, bardzo dużo się nauczyłam, zajęcia były w weekendy więc w tygodniu mogłam normalnie chodzic do pracy i uzupełniać swoją wiedzę - ZA DARMO! , nauczyciele bardzo fajni, pracowaliśmy na samych rachunkowych programach potrzebnych w codziennej pracy w biurze bądź w księgowości
moderator (19-07-2016 13:41) Spam.
Polecamy Szkołę Delta Edukacja. Wykwalifikowana kadra, zajęcia prowadzone tylko w weekendy w centrum miasta, wyposażone specjalistyczne pracowanie i co najważniejsze ZERO opłat !!!! [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] zobaczcie jakie mają ciekawe kierunki w ofercie ! wszystko za darmo ! zaświadczenia, legitymacje, indeksy ! wystarczy mieć ze sobą świadectwo poprzedniej ukończonej szkoły i dowód osobisty
moderator (09-08-2016 23:15) Spam.
byłam w szkole delta edukacja na techniku rachunkowości, bardzo dużo się nauczyłam, zajęcia były w weekendy więc w tygodniu mogłam normalnie chodzic do pracy i uzupełniać swoją wiedzę - ZA DARMO! , nauczyciele bardzo fajni, pracowaliśmy na samych rachunkowych programach potrzebnych w codziennej pracy w biurze bądź w księgowości

Zamknij to okno