Ostrzeżenia dla użytkowniczki FanFa:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (04-09-2015 08:52) Spam.
[quote=C6H8O6] Po co odgrzewacie stare kotlety? Wątek jest z 2013 roku, do tej pory autorka już pewnie zrobiła cycki :P[/quote] Pewnie tak, ale temat chyba nigdy nie będzie starym kotletem - zobacz sobie ile tematów tego dotyczących jest na forum. Co do miejsc mogę jedynie odesłać do - [color=#FF0000][/color] koleżanka u nich powiększała jakąś metodą Aquafilling czy jakoś tak i przyznam, że wyglądają fajnie, ale dokładnie coś więcej ciężko mi powiedzieć. Osobiście uważam, że trzeba mieć jakieś A wchodzące w 0 żeby się na takie coś decydować.
moderator (04-09-2015 08:53) Spam.
Tylko, że używanie farmakologi bez konsultacji z lekarzem też może się okazać, dla nas bardzo przykrym wydarzeniem. Takie rzeczy najlepiej konsultować. Leczenie żylaków niby może się wydawać proste, ale tak nie jest zupełnie. Koleżanka jedzie w piątek tutaj - http://www.kriocentrum.com/ ma umówioną wizytę i ma to mieć robione laserowo. Podobno ośrodek dobry, ale zobaczymy jak zrobią.
moderator (04-09-2015 08:53) Spam.
Kolejna bardzo fajna opcja zabawki edukacyjnej mata piankowa albo inaczej znana jako puzzle piankowe - dałam przykład z cyferkami, ale jest tego w zasadzie całe mnóstwo do wyboru do koloru. Osobiście jednak wydaje mi się, że dla rozwoju dziecka cyferki albo literki są najbardziej trafionym pomysłem.
moderator (04-09-2015 08:54) Spam.
No powiem Ci, że ten suchy basenik to całkiem fajna sprawa muszę pomyśleć na następne urodziny, dla chrześniaka czy czegoś takiego nie sprawić. Ja w tym roku na dzień dziecka kupiłem coś puzzle piankowe takie edukacyjne - powiem Ci, że 3 latek też ma dużo zabawy z tym związanej. I w zasadzie zawsze biega z jednym czy drugim elementem. Ogólnie uważam, że takie edukacyjne zabawki powinny mieć pierwszeństwo. Dziecko ucieszy się ze wszystkiego, a potem będzie miało łatwiej.
moderator (04-09-2015 08:54) Spam.
Tylko, że te maści zapisywane przez lekarzy prowadzących to tylko chwilowa ulga. Nie wiem skąd jesteś ale jak masz blisko do Olsztyna, Gdańska, Warszawy to umów sie na wizytę w specjalizują się w usuwaniu hemoroidów i robią to indywidualnie a nie jak lekarze rodzinni na zasadzie a to zapisze Pani to bo komuś pomogło.

Zamknij to okno