Ostrzeżenia dla użytkowniczki monikacicha90:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (06-08-2015 09:51) Spam.
Ja ostatnio biegam z moją Fiśką (suczka) i powiem Wam, że jestem mega zadowolona z efektów! Ręce mam wolne, bo używam pas do biegania z psem, więc całe ciało pracuje! Polecam Wam serdecznie ;) [color=#FF0000][moderacja - link][/color]
moderator (05-03-2016 13:57) Spam.
Cześć kochane kobitki :) Sezon na ubieranie piesków dopiero się rozpocznie, ale ja już dziś przeglądam ciekawe oferty i szukam miejsc, gdzie mogę znaleźć [url=https://www.naszezoo.pl/pl/c/Ubranka-dla-psow/171]ubranka dla psów[/url] w atrakcyjnych cenach, które będą wygodne i przede wszystkim - modne! Znacie jakieś warte polecenia miejsca?
moderator (13-05-2016 16:43) Spam.
Ja na świetną promocję w temacie legowisk dla psów trafiłam ostatnio w sklepie [url]https://www.naszezoo.pl/pl/c/Legowisko-dla-psa/99[/url] - mają ogromny wybór i świetne promocje. Zmieniałam niedawno wystrój w salonie, więc i kwestia spania dla Neli musiała się zmienić :) Jestem zadowolona z zakupów - mam nadzieję, że posłużą nam długo.
moderator (27-07-2016 17:17) Spam.
Wiecie co, ja przeważnie mojemu psiakowi zamawiam karmę Happy Dog z [url=https://www.naszezoo.pl/pl/c/Pies/67]https://www.naszezoo.pl/pl/c/Pies/67[/url] i jak sama nazwa jej wskazuje, Gucio jest bardzo zadowolony i chętnie ją zajada. Lubi też smakołyki od Acany i Bozita ;) Kupuje do tego mu też dodatkowe kosteczki i jakieś przysmaczki, ale generalnie najbardziej podchodzi mu wspomniane już jedzonko od Happy Dog, zwłaszcza wersja z cielęcinką :)
moderator (31-08-2016 11:28) Spam.
Ja jestem właścicielką buldoga francuskiego i muszę wam powiedzieć, że staram się karmić go bardzo różnorodnie. Przede wszystkim stawiam na dobre i sprawdzone karmy, które kupuje najczęściej w zaufanym sklepie zoologicznym . Mój psiak je zarówno mokre karmy (od Happy Dog i Bozity) jak i suche (Acana, Merit Food). Od czasu do czasu kupuje też jakieś przysmaczki (najczęściej do tresury), ale zdarza mi się również gotować - np. jakieś warzywka z ryżem ;)

Zamknij to okno