Ostrzeżenia dla użytkowniczki Moska90:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (03-04-2018 21:03) Spam.
A może coś związanego ze sportem albo typowo jakiś prezent dla kibica? W moim otoczeniu wszyscy faceci, to sportowcy albo kibice, więc tylko w takich prezentach się orientuję, ale wiem, że zawsze świetnie się sprawdzają. Masę tego typu gadżetów znajdziesz chociażby tutaj http://www.iss-sport.pl/shop,team,1 , więc warto sprawdzić.
moderator (03-04-2018 21:03) Spam.
Ja wcześniej zupełnie nie byłam przekonana do zakupów w sieci, bo bałam się, że nie trafię z rozmiarem, jednak tak spodobały mi się jedne szpilki w tym sklepie https://butymodne.pl/czolenka-damskie-c5543.html , że nie mogłam się powstrzymać przed ich zakupem. Jak się okazało z rozmiarem trafiłam idealnie i od tego czasu kupiłam już z 7 par butów właśnie w sklepach interenetowych.
moderator (13-04-2018 10:44) Spam.
Sprawdź sobie tutaj https://butymodne.pl/czolenka-damskie-c5543.html . Ostatnio trafiam w tym sklepie na naprawdę rewelacyjne buty, a że wybór jest duży, to naprawdę jest spora szansa, że znajdziesz dokładnie takie, jakich szukasz :)
moderator (30-04-2018 20:18) Spam.
Ja ostatnio wzięłam się za wielkie sprzątanie wiosenne, do tego znalazłam masę rzeczy jeszcze z metkami i teraz wszystko poszło w ruch, żeby się tego pozbyć, praktycznie kilka rzeczy tygodniowo wystawiam na szafie i wszystko się sprzedaje. Jeśli chodzi o wysyłkę, to ja zamawiam kuriera dpd, robię to przez Furgonetkę , tutaj są wszystkie szczegóły jak to wygląda [url=https://furgonetka.pl/cennik/dpd]dpd nadanie paczki[/url] , tanio i solidnie, jak dla mnie firma super.
moderator (08-05-2018 11:51) Spam.
Ja kilka razy nadawałam za pobraniem, ale przez furgonetkę, dokładnie była to poczta polska i opcja [url=https://furgonetka.pl/cennik/poczta]kurier48[/url] i nigdy nie było żadnego problemu. Oczywiście wszystko zależy od tego, kto kupuje od nas rzeczy, ale ja generalnie staram się zawsze być pozytywnie nastawiona.

Zamknij to okno