Ostrzeżenia dla użytkowniczki aisha911:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (23-06-2015 20:48) Spam.
My znaleźliśmy fajne mieszkanie pod Warszawą i mieszkamy w nim od dwóch miesięcy :) Powoli kończymy remont i meblowanie. Zastanawiam się czy nie zamówić jeszcze klimatyzacji z [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color] Mieszkanie niby duże ale latem gorączka może uprzykrzyć nam życie. Macie może w swoich mieszkaniach klimę? Jak się sprawdza?
moderator (23-06-2015 20:49) Spam.
Ja szukałam ostatnio dodatkowej pracy i trafiłam na ofertę Tyszkiewicz Nieruchomości [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color] Chyba wyślę tam CV bo widziałam, ze oferta jest bardzo ciekawa i można liczyć na wiele przywilejów jako pracownik tej firmy. Czy ktoś z was już tam pracował?
moderator (23-06-2015 20:50) Spam.
Decydując się na własny sklep pomyśl o reklamie ;) Najlepiej jest zgłosić się do agencji interaktywnej np z [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color]Oni będą wiedzieć jaki rodzaj kampanii będzie najskuteczniejszy. Ja od niedawna mam własną DG i póki co idzie mi całkiem nieźle.
moderator (23-06-2015 20:50) Spam.
My mamy jeszcze takie stare drzwi pamiętające lata 90-te :P Chciałabym je wymienić na coś nowocześniejszego i rozważam zamówienie drzwi na [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color] Firma ta zajmuje się produkcją drzwi najwyższej jakości a przy tym mają przystępne ceny.
moderator (23-06-2015 20:50) Spam.
Bardzo dobrej jakości drzwi trzykomorowe zapewniające wyciszenie i nie przepuszczające zimna znajdziesz na [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color] Ja zastanawiam się nad zamówieniem tych drzwi do biura - chcę je unowocześnić najbardziej jak się da.

Zamknij to okno