Ostrzeżenia dla użytkowniczki goskarybarczyk:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (12-08-2015 11:36) Spam.
Ja mocno podszkoliłam język jak chodziłam na studia II stopnia Szczecin. Na magisterce to jednak są lepsze warunki nauki języka niż w liceum czy na licencjacie ;) [color=#FF0000][moderacja - link][/color]
moderator (20-04-2016 12:59) Spam.
A sprawdzałaś w [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] ? Z tego co mi się wydaje oni mają sporo kierunków, które uczą na zasadach e-learningu. O ile w ogóle o to Ci chodziło? Tylko że to jest szkoła prywatna nie państwowa, a ja nie wiem o jaką pytasz.
moderator (22-06-2016 12:43) Spam.
Powiem tak, też studiowałam ekonomię (ja na [color=#FF0000][/color]) i muszę ci powiedzieć, że wybór jest taki sobie;) No ale jakbym miała już decydować to też raczej wybrałabym ten 1. Wydaje mi się, że na takich studiach najlepszą specjalnością są po prostu "finanse i rachunkowość", bez rozgraniczana, tak żeby znać się i na małych i na dużych przedsiębiorstwach. Albo po prostu jakiś biznes międzynarodowy czy coś w tym stylu :)
moderator (19-07-2016 12:40) Spam.
Hej Forumowiczki. Proszę was o radę. Kilka lat temu zaszłam w ciążę i odeszłam z uczelni (byłam na początku 3 roku informatyki). No i tak mi zeszło na wychowywaniu córci, potem wyszłam za mąż i koniec końców nie wróciłam na uczelnie. Ostatnio zaczelam zastanawiać się nad powrotem tak zupełnie na poważnie (brak pracy), ale nie chciałabym rozpoczynać studiów od nowa w końcu 2 lata mam zaliczone (a oceny też były bardzo dobre). Wiecie może jak wrócić na uczelnie tak od 3 roku? Znajoma mówiła mi też o [url=http://www.zpsb.pl/studia-i-stopnia/indywidualna-sciezka-ksztalcenia/]http://www.zpsb.pl/studia-i-stopnia/indywidualna-sciezka-ksztalcenia/[/url]. Czy któraś z was korzystała z takiej opcji i może podzielić się swoją opinią na ten temat?
moderator (30-08-2016 11:42) Spam.
Według mnie nie powinnaś rezygnować ze studiów skoro interesujesz się tą dziedziną. A informatyka to przecież różnorodny kierunek i wcale nie musisz pracować w "korpo" albo w jakiejś dużej firmie. Wiem, co mówię, bo sama jestem absolwentką tego kierunku na [i][sup][color=#FF0000][sup][/sup][/color][/sup][/i] i pracuje jako freelancer;) Biorę po prostu zlecenia, które mnie interesują i za które stawka mi odpowiada. Więc to, że po informatyce czeka cię stresująca praca w jakiejś korporacji to mit;)

Zamknij to okno