Ostrzeżenia dla użytkowniczki Karootcia:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (12-05-2015 13:19) Spam.
Nie no 3000 zł za napisanie pracy to chyba już przesada. No chyba, że o jakiejś fizyce kwantowej po chińsku xD Ja pisałam swoją pracę prawie samodzielnie ;) Prawie po z małą pomocą osób z [url=http://www.pisanie-prac.org.pl]www.pisanie-prac.org.pl[/url] Ogarnęli mi materiały. Książki, bibliografię i plan pracy. A resztę sama ;) Ewentualnie jak czegoś nie wiedziałam to pytałam. I wcale nie płaciłam tyle co tu podajecie xD No, ale jak ktoś chce to i pewnie osobę lub firmę za 5 koła znajdzie xD
moderator (06-08-2015 14:26) Spam.
Hehe w sumie dobry pomysł. Sama bym na to nie wpadła. Jak zaczęło powiewać nudą chłopak pokazał mi artykuł z [color=#FF0000][moderacja - link][/color] i od tamtego czasu lubimy stosować żele lub jakieś proste zabawki typu kajdanki. Na początku trochę się czailiśmy co i jak, ale jak to mówią początki zawsze są trudne ;-) Spróbuję Twojego sposobu i zobaczę jak to się dalej potoczy ;)
moderator (06-08-2015 14:27) Spam.
Zgadzam się, że impreza tematyczna to fajny pomysł. Miałam przyjemność brać udział w takiej. Tematyką imprezy byli piraci. Świetna sprawa. Obiekty konferencyjne nad morzem mają fajne oferty, można je zobaczyć na [color=#FF0000][moderacja - link][/color] Niby zabawa jak dla dzieci, ale ludzie się świetnie bawili. Dobrze mieć taką odskocznie od rzeczywistości czasami. Szczególnie jak pracuje się w korpo ;)

Zamknij to okno