Ostrzeżenia dla użytkowniczki kemka:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (09-09-2016 16:23) Spam.
Tak. Obecnie jesteśmy z mężem w trakcie remontu naszego mieszkania i wiele rzeczy zamówiliśmy przez internet. Z braku czasu jak również patrząc się na ceny ponieważ w sieci jest jednak o wiele taniej niż w zwykłych stacjonarnych sklepach. Obecnie zastanawiam się nad nową firanką do sypialni. Prawdopodobni zamówię w tym samym sklepie, w którym zamawiałam firany do salonu. Były szyte specjalnie na wymiar. Tak - w sieci można zamowić firany szyte na wymiar i to w lepszych cenach niż w sklepach stacjonarnych. K
moderator (16-01-2018 08:00) Spam.
Nie na stałe. Jak widzisz, że jest już spoko to możesz spróbować i przerwać branie.Czasami wystarczy pobrać tabletki przez jakiś czas tylko i pomoże. U mnie tak było.Brałam je jakieś 3 miesiące Potem przerwałam, 4 miesiące przerwa, potem zaczęłam ponownie brać, tym razem przez pół roku, Teraz nie biorę libido therapy już prawie rok i wszystko jest ok. Wiem jednak, że jak będę miała jakieś problemy z libido to nie będę jęczała na forach ale po prostu poszukam innych sposobów. Walki z rutyną.
moderator (29-01-2018 21:06) Spam.
55 tysięcy za wesele? Na 60 osób? No to kochana zaszalałaś. Wychodzi prawie 1000 zł na osobę. My robiliśmy wesele na mniej więcej tyle osob ale wyszło nam kilkakrotnie mniej. Nie liczę jednak wycieczki, którą zrobiliśmy sobie wypaśną. Myślę,ze jeśli wszystko zaplanuje się z odpowiednim wyprzedzeniem to można zorganizować to w dobrej cenie. A nie w tak wysokiej. Polecam szczególnie zwracać uwagę na salę. Sa droższe i tańsze i niekoniecznie ta droższa będzie lepsza i ze smaczniejszym jedzeniem ;)

Zamknij to okno