Ostrzeżenia dla użytkowniczki bellladonna:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (07-05-2015 13:07) Spam.
Moim zdaniem nie powinno być problemu. A wasz zarządca zgadza się na zwierzęta? My mamy takiego... dziwnego zarządcę który nie pozwala mieszkańcom na posiadanie psów :( Coraz częściej myślimy o zastąpieniu tego pana kimś innym. Ostatnio trafiłam na [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color] i chyba zgłosimy się do tej firmy bo to absurd by ludzie posiadający własne mieszkania nie mogli mieć zwierząt w domu.
moderator (07-05-2015 13:08) Spam.
My za nasze eM daliśmy 200 tysięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mieszkanie w bloku może być fajne pod warunkiem, ze trafi się na fajnych sąsiadów i zarządcę np takiego jak ta firma [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color] Wtedy aż przyjemnie się mieszka. Mi nie było szkoda kasy na mieszkanie bo nie lubię domków jednorodzinnych - całe życie mieszkałam w domu i ciągnęło mnie do miasta. Teraz jestem bardzo zadowolona.
moderator (07-05-2015 13:08) Spam.
Na takich sąsiadów raczej nic nie poradzisz. U nas jest killka rodzin które urządzają huczne imprezy mając w nosie to że ktos idzie do pracy lub ma małe dzieci. Nie raz to zgłaszaliśmy i oczywiście zero reakcji ze strony zarządcy. Na zebraniu wspólnoty chcemy poruszyć ten temat i zmienić zarządcę na kogos z [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color] Mam nadzieję, ze nam się to uda bo życie w tym bloku staje się już nie do zniesienia.
moderator (07-05-2015 13:10) Spam.
Mój tata jest bardzo muzykalny i na urodziny które ma w tym miesiącu chcę kupić mu klawisze :) Ma juz co prawda jedne ale są one bardzo stare i ledwo grają. Widziałam ostatnio [url=http://musicandmore.pl/]sklep muzyczny[/url] z dużym wyborem klawiszy i chyba złożę zamówienie. Myślę że taki prezent ucieszy go dużo bardziej niz jakiś perfum czy koszula.
moderator (07-05-2015 13:10) Spam.
Mam 12-letnią siostrzenicę która marzy o gitarze :) Obiecałam że jej kupię na urodziny:) Trafiłam ostatnio na sklep muzyczny z gitarami i po konsultacji z siostrą być może kupię jakąś. Moim zdaniem dzieci powinny rozwijać swoje talenty a młoda naprawdę m a talent muzyczny :D [color=#FF0000][Moderacja - linki/reklama][/color]

Zamknij to okno