Ostrzeżenia dla użytkowniczki asiakorczew:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (27-09-2016 11:30) Spam.
Osobiście poleciłbym bez pudła studia [url=http://studiamba.wsb.pl/]MBA na WSB[/url], bo znam już przynajmniej trójkę ludzi, którzy to pokończyli i dość szybko zajęli wysokie stanowiska w bankowości. Serio, jeśli ktoś z głową do liczb ma wciąż problemy z wyborem policealnych studiów, to serio nie ma się co zastanawiać dwa razy. Polecam.
moderator (08-10-2016 11:58) Spam.
Jak dla mnie studia niestacjonarne powinny być sprawdzone, mieć fachową kadrę i dawać konkretną przyszłość, a nie pitu pitu, a potem nikt na rynku pracy Cię nie chce. Po [url=http://studiamba.wsb.pl/]MBA na WSB[/url] nie ma takiej opcji. Studia, które po prostu otwierają człowieka na rynek i rynek na absolwenta. Naprawdę wiele osób wyszło stamtąd z gotową receptą na nowe życie. Serdecznie polecam.
moderator (19-01-2017 16:01) Spam.
O rany, rany, półrocznica...;) ale superowo. U nas tego nie ma, bo oczywiście mój chłop pamięta tylko kiedy gra Real Madryt oraz jak długo potrafi wytrzymać w łóżku. Fajne są takie małe celebracje związkowe ;) a po takim okresie zasługuje na naprawdę fajne fanty na romantyczny wieczór. Olejki spoko, świece zapachowe, ewentualnie gorące kamienie do masażu. A na rocznicę (jak Ci chłopak faktycznie odpowiada) pozwoliłabym sobie na chwilę zapomnienia i kupiła mu coś specjalnego - http://www.redcoon.pl/c04370000-Xbox-One - jeśli oczywiście on jest w takich tematach. Jedno jest pewne. Jeśli jest i lubi, to będzie z Tobą do końca...bez dwóch zdań. Znam ten typ po prostu, mam go już blisko od 10 lat i nie żałuję ;) powodzenia.

Zamknij to okno