Ostrzeżenia dla użytkowniczki Zadrama:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (15-05-2015 09:33) Spam.
Myślę, że warto zaryzykować :) najwyżej się nie uda. I warto na początku księgowość z takim programem [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color]prowadzić. To łatwiejsze niż się wydaje :) Prosty, intuicyjny, pomaga naliczać zus i podatki :) Z takim pomocnikiem nie ma szans, żeby coś z finansami było nie tak
moderator (15-05-2015 09:34) Spam.
Inny powód: . reklama

Niezłe.. muszę pomyśleć nad czymś takim i w przyszłośći może kupie? na razie jestem na etapie wyposażania domu. szukam odpowiedniej, dużej lodówki. dzięki temu zestawieniu [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color] wiem, na które zwrócić baczniejszą uwagę. Moge porównać interesujące mnie modele lodówek i wybrać idealną.
moderator (15-05-2015 09:35) Spam.
Inny powód: . reklama

Świetne miejsce :) Warte zapamiętania :) Moja znajoma dostała ciekawy prezent z takiej okazji. Jej facet podarował jej świeżo założone konto w banku z wkładem na połowę mieszkania- chyba ma "poważne zamiary :) Tez bym tak chciała . Na razie sama oszczędzam na ten cel- ale trzymanie pieniędzy w domu to głupi pomysł. Musze rozejrzeć sie za porządnym kontem bankowym. Słyszałam z ING ma fajną ofertę. Znalazłam zestawienie [url=http://bankowe-konta.info/konto/ing-bank-slaski/]http://bankowe-konta.info/konto/ing-bank-slaski/[/url] i myślę, że wybiorę coś odpowiedniego.
moderator (15-05-2015 09:36) Spam.
Inny powód: . reklama

Może to zabrzmi dziwnie ale ja swojemu 30 letniemu bratu na urodziny chcę kupic zmywarkę. Złożymy sie z rodzicami i tyle. Tym bardziej że tu [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color] jest fajne zestawienie . I można wybrać naprawde dobry sprzęt w fajnej cenie
moderator (15-05-2015 09:39) Spam.
Inny powód: . reklama

Co mnie zdenerwowało? Rachunek za telefon dziś dostałam :( i chyba czas zmienić operatora bo co miesiąc rachunki wyższe mimo, ze nie dzwonię zbyt dużo. Jakieś cuda mi doliczają- tu 2 zł, tu 4 zł i dzięki temu mam nerwy do rana napięte do granic możliwości. Co myślicie o tym operatorze? Ktoś może korzysta? [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color] - bo wygląda zachęcająco. Tym bardziej, że mam rodzinę za granicą i ciągły dylemat z tego powodu- dzwonić czy nie dzwonić? Jak zadzwonię to rachunek jeszcze większy może być. Muszę poczytać na temat tego operatora.

Zamknij to okno