Ostrzeżenia dla użytkowniczki moonkka:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (15-05-2015 08:17) Spam.
Ja również zamawiałam w sklepie internetowym . Porównałam sobie ceny w sklepach stacjonarnych i tych internetowych i jednak w sieci jest o wiele taniej tak więc doszłam do wniosku,ze nie ma co przepłacać dla zasady. Oczywiście trochę się bałam jak to będzie bo jeszcze nigdy nie zamawiałam firanek przez internet ale wszystko był ok. Firanki dobrze uszyte, z porządnej jakości materiału. Zamawiałam tutaj: [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color] . Dodam,ze szyłam je na wymiar ponieważ mam dość duże okna w domu i firanki gotowe są na nie za małe. W sklepie pracują fajne krawcowe tak wiec wszystko można dokładnie obgadać ( jaka długość, jakie marszczenia).
moderator (15-05-2015 08:19) Spam.
Wyjazdy na kolonie organizowane są z biur podrózy. Warto jest zgadać sie z rodzicami i wspólnie zorganizować taki wyjazd dla grupki dzieci. Znasz może biuro Avia Tour Travel? Tutaj masz stronę z przykładową wycieczką: [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color]- konkretnie do PŁocka ( jest to jeden z ciekawszych kierunków). Zajmuja się również organizowaniem wycieczek kolonijnych.
moderator (15-05-2015 08:20) Spam.
Zależy jaką masz pracę. Jaki zawód. Bo na przykład w informatyce oraz finansach zarabia się dużo. Najwięcej w całej Polsce. Poza tym nie przesadzajmy z tymi cenami mieszkań. W ostatnich latach znacznie spadły a na Białołęce czy Bielanach jest bardzo wiele mieszkań w programie MDM - obecnie można na nim zyskać do nawet 25% dofinansowania od wartości mieszkania! Na stronie: [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color]- możecie znaleźć zestawienie nowych inwestycji na Białołęce. Proponuję podzwonić i dopytać się jak to przedstawia sie w rzeczywistości.
moderator (15-05-2015 08:20) Spam.
A ja na przykład polecam bardzo telefony z systemem Windows Phone. Sama od jakiegoś czasu cieszę się tym modelem Nokii: [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color] I jestem z niej niesamowicie zadowolona. Wygodna,świetnie wykonana oraz w zabawnym kolorze zielonym ( nie jest z wyglądu tak smutna jak inne telefony innych marek). Poza tym kafle są bardzo intuicyjne oraz wygodne. Telefon chodzi szybciej od androida, o wiele sprawniej przegląda się na nim internet tak wiec na pewno polecam.
moderator (15-05-2015 08:21) Spam.
Ja mam w tym momencie zmywarkę Indesit. Jest bardzo wygodna chociaż na początku przeraziłam się trochę czasem mycia. Jest to ponad 2 godziny. Okazało się jednak, że nie zjada to dużo prądu no i oszczędza się na wodzie. Dla ułatwienia wyboru na stronie masz zestawienie najpopularniejszych zmywarek w chwili obecnej w sklepach: [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color] Spokojnie powinnaś znaleźc porządny sprzęt dla siebie w cenie niecałych 1000 zł ( warto jest sobie porównać ceny w sklepach poniewaz róznice mogą być bardzo znaczne).
moderator (15-05-2015 08:23) Spam.
No jak to nie musi.... Napisałabym,że właśnie powinna sobie takie ubezpieczenie kupić bo tak jak już tutaj wcześniej wspomniały dziewczyny jest pewne ryzyko,że coś się stanie i nie będzie pieniedzy na leczenie. Egipt czy inny tego typu kraj to nie Polska, nie wiemy co tam będzie .Samo ubezpieczenie to groszowe sprawy. [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color] - macie na przykład poradnik o tym na co warto jest zwracać uwagę biorąc takie ubezpieczenie. Proponuję również zostawić numer telefonu i powinen odezwać się doradca. Tak jest o wiele prościej wybrać.

Zamknij to okno