Ostrzeżenia dla użytkowniczki eldarine:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (10-09-2015 12:04) Spam.
Hej, Od niedawna mam kota i zastanawiam się nad umileniem mu życia w moim mieszkaniu poprzez kilka gadżetów. Najbardziej potrzeba jakiegoś kącika i czegoś do drapania. Wstępnie padło na takie przedmioty: [color=#FF0000][moderacja - nieopłacona reklama][/color] Czy sądzicie, że takie gadżety się sprawdzą? Ewentualnie co jeszcze wypadałoby kotu kupić? Poza kuwetą rzecz jasna :D
moderator (10-09-2015 12:05) Spam.
Cześć, Orientujecie się czy w PKO ([color=#FF0000][moderacja - nieopłacona reklama][/color] ) jest jakaś polisa ubezpieczeniowa, która pokryje ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie mieszkania jednocześnie. Ubezpieczenie na życie standardowe dla 3-osobowej rodziny, a ubezpieczenie mieszkania od zdarzeń losowych takich jak pożar, włamanie, zalanie, itp. Ze strony trochę trudno wyszukać takie informacje, a na wizyte w oddziale chwilowo nie mam czasu. Będę wdzięczna za podanie choćby nazwy funduszu/polisy.
moderator (10-09-2015 12:05) Spam.
A ja mam pytanko odnośnie kamerek/aparatów sportowych. Czy coś z tego [color=#FF0000][moderacja - nieopłacona reklama][/color] sprawdziło na rower?Chodzi mi o zamieszczenie tego w taki sposób by robić zdjęcia/filmy tego co widzę aktualnie czyli najlepiej na kierownicy. Ew. jakieś inne sugestie jak fajnie wyposażyć się w celu uwieczniania widoczków z wypadów rowerowych? Statyw na telefon odpada, bo mam za słaby aparacik w telefonie.
moderator (10-09-2015 12:05) Spam.
Hej. Czy któraś z Was korzysta może w swojej firmie z jakiegoś programu biurowego dostępnego w 100% z poziomu chmury? Szukam czegoś do współpracy z kilkoma osobami zdalnie, np. nad tym samym dokumentem. Jedyne co google mi podpowiedziało to office 365 ([color=#FF0000][moderacja - nieopłacona reklama][/color]) i poważnie się zastanawiam nad zakupem. Korzystacie z tego może albo znacie dobre alternatywy? Z góry dzięki za rady :)

Zamknij to okno