Ostrzeżenia dla użytkowniczki Doktor_Psychojan:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (21-02-2015 22:20) Spam.
Witam wszystkie uzytkowniczki portalu szafa.pl. Jestem naukowcem - amatorem i chcialem abyscie drogie panie zapoznaly sie z moja teoria. Glosno ostatnio mowi sie o ideologii Gender ktora dopuszcza wybor plci przez dziecko. Trabi sie o tym wszedzie w telewizji , w kosciele. Ze to zle, uczenie nawykow seskualnych itp, przebieranie chlopca za dziewczynke itp itd. Moja teoria brzmi inaczej to wlasnie wy drogie panie tworzycie Gender. Kobiety bedąc w ciazy same tworza Gender, taka jest prawda, jezeli kobieta na początku ciazy chce aby urodzila się dziewczynka albo chlopiec mozna to podpiac pod ideologie Gender. To sa polaczenia synapsowe z plodem, jezeli mama chce od poczatku dziewczynki a okazuje sie ze bedzie to chlopiec zachodzi wtedy u dziecka do zaburzen typu homo/trans/bi itp. Druga moja teoria, jak zmniejszyc bol podczas porodu. Moja teoria brzmi, plod poprzez polaczenie synapsowe, werbalne z mamusia, czuje i widzi jak bedzie wygladalo jego zycie na tym swiecie, w domu z mama i tatusiem. Jezeli mama i tata przez 9 miesiecy beda zyc w zgodzie, maz nie bedzie imprezowal, zrobi pokoik dla dziecka itp, to mama bedzie mowila do dzieciatka ze ten swiat nie jest zly, bedzie ci dobrze u nas w domu, pomozemy ci i wychowamy to wg moich teorii porod bedzie mniej bolesny poniewaz takie dziecko bedzie chcialo przyjsc szybciej na ten swiat niz dziecko ktore poprzez polaczenia synapsowe widzialo klotnie malzenskie, placz mamy, imprezowanie czy zdrady ojca itp, itd. Prawda jest taka porod boli poniewaz dzieciaki nie chca przychodzic na ten swiat i dlatego stawiaja taki opor w brzuszku mamusi. To tylko moje teorie prosze o opinie. Z gory serdecznie dziekuje i pozdrawiam przyszle mamy. Doktor Psychojan
moderator (08-03-2015 21:04) Spam.
Mimo dnia Kobiet, poruszam wazna sprawe, kultura w sieci, jak wiecie istnieje tzw netykieta czyli kodeks dobrego i kulturalnego zachowania w internecie. Niestety tego nie przestrzega 80% internautow. Nawet tutaj na kobiecym forum dochodzi nieraz do wulgarnych atakow i wyzwisk(czego przykladem sa chociazby userki filipek, roksolanka, malmie, jola_lojalna,truskawka) uzywajace knajackiego jezyka rodem z najgorszych spelunek. Obgadywanie za plecami, wysmiewanie to niestety chleb powszedni w internecie i niestety rowniez na tym forum. Tzw hejterstwo = hate = nienawisc. Myslalem kiedys o stworzeniu forum opartym na zasadach Netykiety czyli oparte na dobrych kulturalnych wpisach. Prosze was drogie szafiarki o ogladniecie filmiku w ktorym brak kultury, wyzywanie w sieci, obgadywanie i osmieszanie czyli tzw hejterstwo zostalo pieknie podsumowane i wrecz zniszczone w jednym filmiku. Prosze o opinie na temat mojego postu i tego filmiku. https://www.youtube.com/watch?v=XCjZuvcH2Fk
moderator (10-03-2015 22:41) Spam.
Inny powód: . trolling

Tak, tak drogie szafiarki, to nie zart, oto on przed wami najtwardszy mezczyzna z Polski , na trzezwo bowiem on nie pije. Mezczyzna ktory nikogo ani niczego sie nie boi, jest twardy, chociaz i mocno kontrowersyjny w swoich osadach. Co o nim sadzicie? Pewnie polowa was zachwyci sie jego muskulatura i twardym glosem, a druga zlinczuje za antypolskie nastawienie(czego ja tez nie lubie). Prawda jest taka ze kazda z was chcialby miec takiego chlopaka/partnera/meza. Twardego zimnego drania z wielka muskulatura ktory moglby zrobic dla was wszystko i wszystko przeciw wam. A przeciez lubicie jak was facet nie zanudza nieprawdaz??? Co sadzicie o tym najtwardszym Polaku? https://www.youtube.com/watch?v=4Y9t-x_geDU

Zamknij to okno