Ostrzeżenia dla użytkowniczki olciapomor:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (04-02-2015 23:24) Spam.
Ja polecam. Ćwiczenia są bardzo ważne gdy chcemy zredukować. Ale najważniejsza jest dieta. Ja stosuje dietę z http://metasport.pl/, dietę Paleo i jestem bardzo zadowolona!
moderator (11-02-2015 19:15) Spam.
Ja proponuje na początek przerzucić się na epapieroska i zmniejszać ilosc nikotyny w liquidzie. Duzy wybor fajnych smakow mozna znalezc na http://www.wapershop.pl/ i najlepsze liquidy sa z zerowym poziomem nikotyny. Moja koleżanka w ten sposób rzuciła :)
moderator (11-02-2015 19:15) Spam.
Ja jestem w trakcie rzucania, przerzuciłam się na epapierosa i zminiejszałam sobie poziom nikotyny w tym liquidzie, teraz już mam liquid 0, smak podobny do tego, bo firma, z której kupowałam niestety się zamknęła i nie mogłam znaleźć nigdzie tego smaku az natrafiłam tutaj i bede musiala zamowic: http://www.wapershop.pl/pl/p/RIDE-LADY-Berry-Familly-Fioletowy-0mg-nikotyny/1363#.VNtfHOaG8nM. I już od miesiaca go palę i nie mogę przystać. Ale nie utyłam, bo regularnie cwiczyłam. Jak chcialam podjadac bo mniej paliłam to żułam gumę miętową.
moderator (19-02-2015 13:47) Spam.
Ja mam 23 lata, paliłam od 2 klasy liceum. Dlaczego? Bo każdy to robił i nie chciałam stać sama na przerwach. Potem się wciągnęłam i nie mogłam skończyć... Z pomocą przyszła mi przyjaciółka, która właśnie poleciła mi tego epapierosa. Zaczynałam od najmocniejszego tytoniu, jakiś rok temu. Teraz jestem już na zero i palę podobny smak do tego: Nie czuję głodu nikotynowego, muszę coś zrobić tylko z rękoma bo to one sięgają po papierosa...
moderator (01-03-2015 18:43) Spam.
Ja polecam produkty z kolagenem :) wcierki, kremy, balsamy i oczywiście suplementy diety z kolagenem i elastyną :) To super recepta na mocne paznokietki. Ja swój kolagen kupiłam na http://www.noblemedica.pl/6-noble-medica i jestem w trakcie kuracji i już nie mogę doczekać się efektów :)

Zamknij to okno