Ostrzeżenia dla użytkowniczki just12345:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (29-12-2014 18:26) Spam.
ja kupiłam swój fajny porfel na stronce allinside. Jest praktyczny i ładny, dużo mieści w sobie, a zarazem nie zajmuje dużo miejsca w mojej torebc :P
moderator (29-12-2014 18:27) Spam.
HOT ubrania kupuję na stronie allinside.pl. Zawsze trendy i po niskiej cenie :)
moderator (29-12-2014 18:28) Spam.
Moją najdroższą rzeczą są buty.. ale staram się oszczędzać i większość rzeczy zamawiam na stronie allinside.pl, bo tam przez cały rok jest tanio, duża różnica cenowa, a mała jakościowa, praktycznie zerowa, więc wybieram tą stronkę
moderator (29-12-2014 18:29) Spam.
Wszędzie, zwłaszcza teraz są wyprzedaże. Ja na wyprzedażach nie kupuję, gdyż tanio kupuję ubrania przez cały rok na stronie allinside.pl
moderator (29-12-2014 18:29) Spam.
fajne sweterki możesz kupić na stronie allinside.pl. Jest tam ogromny wybór, a przede wszystkim po niskiej cenie. Ja tam zazwyczaj kupuję ubrania, są dobrej jakości i szybka dostawa. Ostatnio kupiłam chłopakowi fajną, "słodką" bluzę :D :D był bardzo zadowolony fajne sweterki możesz kupić na stronie allinside.pl. Jest tam ogromny wybór, a przede wszystkim po niskiej cenie. Ja tam zazwyczaj kupuję ubrania, są dobrej jakości i szybka dostawa. Ostatnio kupiłam chłopakowi fajną, "słodką" bluzę :D :D był bardzo zadowolony

Zamknij to okno