Ostrzeżenia dla użytkowniczki Kamila_Gaska1:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (23-10-2014 16:15) Spam.
Spokojnie, 2015 to też dobra data:) Niestety większość sal trzeba zamawiać z dużym wyprzedzenie i tak samo jest z zespołem muzycznym. Te dwie rzeczy trzeba załatwiać jednocześnie - wiem to z doświadczenia:) Z kolei wszelkie formalności kościelno-cywilne, nauki przedmałżeńskie, dekoracje wystarczy zacząć organizować na pół roku przed ślubem. Zabiegi kosmetyczne: pielęgnacja stóp, dłoni, ciała, wizaż, próba fryzury warto zabukować w grafiku kosmetyczki na miesiąc przed uroczystością. Będzie dobrze. Buziaki:)
moderator (23-10-2014 16:16) Spam.
Myślę, że zarówno manicure jak i pedicure hybrydowy, wykonywany jest z bezpiecznych i nie ingerujących, w stan zdrowia przyszłej mamy i dziecka, substancji. Dlatego od czasu do czasu zadbanie o te partie ciała w ciąży nie zaszkodzi:)
moderator (23-10-2014 16:16) Spam.
Hmmm, lubię biegać i stawiam raczej na długie dystanse, co skutkuje dosyć dobrze rozbudowaną masą mięśniową nóg, no i oczywiście potwornym stanem stóp. Często borykam się z odciskami, uszkodzeniem paznokci, otarciami. Chyba każdy kto więcej biega, wie o co mi chodzi. Dobrze, że znalazłam salon, gdzie pielęgnacja stóp jest w przystępnej cenie i zawsze mi pomaga.
moderator (23-10-2014 16:17) Spam.
Jak dla mnie, najlepszy jest zabieg na bazie kosmetyków profesjonalnych (peeling, maska, krem) marki Ericson Laboratoire. Stopy są przez długi czas wyjątkowo gładkie i super zregenerowane. We Wrocławiu można tak właśnie wypielęgnować stopy i dłonie w salonie Pedicure Bar. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów, więc szczerze polecam.
moderator (23-10-2014 16:17) Spam.
Mani i Pedi hybrydowy nie musi wymagać mozolnego procesu zdejmowania lakieru. Ja np. robię sobie stylizację paznokci w salonie Pedicure Bar. Manicure hybrydowy wykonany tu kosmetykami OPI, można bardzo szybko i bezpiecznie ściągnąć. Najlepiej skontaktować się z kosmetyczką jaki jest koszt pojedynczego usuwania lakieru hybrydowego. Różne salony, różne ceny.

Zamknij to okno