Ostrzeżenia dla użytkowniczki minka2:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (15-10-2014 11:50) Spam.
Krzesła zupełnie nie są w moim stylu ale jeśli ci się podobają to je kup. To Twoja kuchnia i Ty masz się w niej dobrze czuć. My też chcemy urządzić kuchnię w nowoczesnym stylu dlatego chcemy ją zamówić w tej firmie [color=#FF0000][/color] Mają naprawdę świetne projekty i szybką realizację zamówień. O jadalni jeszcze nie myślałam, ale pewnie będzie urządzona tak by pasowała do kuchni.
moderator (15-10-2014 11:51) Spam.
Ja chciałam kupić meble w Ikei ale okazało się, że nie będą pasowały i musimy zamawiać meble na wymiar. Przeglądałam już oferty kilku firm które zajmują się robieniem takich mebli i na razie najbardziej spodobała mi się ta firma [color=#FF0000][/color]. Mam już projekt kuchni i dzisiaj im go prześlę. Mam nadzieję, że bez problemu o wykonają:)
moderator (15-10-2014 11:55) Spam.
Moim zdaniem Rodzina Na Swoim była lepsza. Mimo to MdM to jakaś szansa dla młodych. My z narzeczonym chcemy kupić mieszkanie z [color=#FF0000][/color] ale bez pakowania się w kredyt. Czekamy aż moja mama sprzeda ziemię i wtedy kupimy mieszkanie. Kredyt to dla mnie za duże obciążenie.
moderator (15-10-2014 11:57) Spam.
Mnie jakoś nigdy nie zachwycały roboty kuchenne. W domu mam mikser i maszynkę do mielenia, to mi w zupełności wystarczy. Za to mam manię na punkcie akcesoriów do kuchni takich jak na [color=#FF0000][/color] Uwielbiam robić zakupy w Ikei i Black Red White, jest tam tanio a produkty są naprawdę dobrej jakości.
moderator (15-10-2014 11:59) Spam.
Nie widzę sensu w szyciu bielizny skoro można ją sobie kupić... Moim zdaniem najładniejszą bieliznę ma Gossard. Widziałaś już najnowszą kolekcję? Z tego co wiem można ją kupić w tym sklepie internetowym [color=#FF0000][/color] Nie radzę Ci kupować taniej bielizny z targowiska czy jakiś tanich hurtowni bo znając życiu długo jej nie ponosisz.

Zamknij to okno