Ostrzeżenia dla użytkowniczki adik356:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (22-07-2014 14:39) Spam.
my zawsze szukamy tutaj [color=#FF0000][moderacja-spam][/color] mają nie tylko oferty kupna, ale również i sprzedaży, warto sprawdzić
moderator (02-09-2015 20:42) Spam.
Tzw. bardotki są bardzo popularne. Przy małych biustach sprawdzają się w 100%. Przy dużych niestety różnie bywa - niestety grawitacja działa. ;) Ale jak się wybierze bardotkę dobrej jakości to utrzyma nawet większy biust. Tutaj [color=#FF0000][size=medium][/size][/color]jest mnóstwo bardotek do wyboru. Może coś znajdziesz dla siebie.
moderator (14-10-2015 08:01) Spam.
Takie spodnie http://byinsomnia.com/kategoria/nowa-kolekcja/rubi-pants są boskie. Kobieta o każdej figurze będzie w nich super wyglądała. Mają troszke wyższy stan, więc spokojnie zatuszują brzuszek i szersze biodra. Szczuplejsze panie mogą je nosić jako biodrówki.
moderator (14-10-2015 08:02) Spam.
Nie mam za bardzo zaufania do takich sklepów z niewiadomo skąd. Jest tyle sklepów internetowych u nas, że ja bym nie ryzykowała. Niby to nie wiekie pieniądze, ale to też same pmyślcie ile ta torebka będzie warta. Ja tam wolę zapłacić więcej i nie bać się że przyjdzie byle co. Tutaj jest tyle fajnych ciuszków [color=#FF0000][moderacja - nieopłacona reklama][/color] . Za przesyłke nie płacicie, chyba bardziej warto.
moderator (14-10-2015 08:02) Spam.
Poznan jest dużym miastem więc raczej problemów z znalezieniem konkretych ciuchów nie będzie, ale w mniejszych miejscowościach bywa róznie. Zamiast latać po całym mieście o wiele lepiej robić zakupy przez internet. Tyle sklepów już przeniosło swą sprzedaż do sklepów sieciowych. Sama bardzo często korzystam. Same zobaczcie że warto [color=#FF0000][moderacja - nieopłacona reklama][/color].

Zamknij to okno