Ostrzeżenia dla użytkowniczki syla099:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (22-07-2014 14:25) Spam.
W miejscowości Murzasichle mogę polecić cichy i spokojny pensjonat [color=#FF0000][moderacja-spam][/color] Noclegi kosztują od 35 zł/os. uważam ,że to nie jest zbyt drogo. W pokojach są łazienki, z okien widok na góry, pokoje są świetnie urządzone. Polecam naprawdę warto się zatrzymać na wypoczynek.
moderator (22-07-2014 14:26) Spam.
Jeżeli chodzi o jakiś nocleg czy kwaterę to polecam w Łebie [color=#FF0000][moderacja-spam][/color] Ceny nie są duże bo 35 zł/os. znajduję się w centrum miasta więc blisko na imprezy, do sklepów, restauracji, kawiarni. Od morza dzieli jakieś 200 metrów więc spokojny spacer i można się wygrzewać w słoneczku. Polecam.
moderator (22-07-2014 14:27) Spam.
Jeżeli coś nie drogiego to mogę polecić [color=#FF0000][moderacja-spam][/color] noclegi od 35 zł/os. w Pobierowie do morza i plaży jakieś 200 metrów. Na każdym piętrze jest ogólnodostępna kuchnia dla gości więc można tanio obiad sobie zrobić. Albo druga propozycja to [color=#FF0000][moderacja-spam][/color] agroturystyka w Swornegacie i tutaj noclegi przy dłuższym pobycie od 20 zł/os. My jeździliśmy na wycieczki rowerowe, spacerki,grillowanie i najlepsze , że z mężem i naszą córką łowiliśmy sobie ryby na obiad :). Było cudownie można było sobie uwędzić rybkę. Tak więc myślę, że jest kilka tanich miejsc na spędzenie wakacji z rodziną.
moderator (22-07-2014 14:27) Spam.
Polecam domki Lazur w Jastrzębiej Górze[color=#FF0000][moderacja-spam][/color] Domek od 4 do 6 osób kosztuje w granicach 200 zł. Posiadają aneks kuchenny co jest dużym plusem, gdyż można samodzielnie zrobić sobie jedzonko, możliwość po grilowania, dzieci także mają gdzie się bawić. Położenie domków jest w spokojnej dzielnicy, naprawdę warto.

Zamknij to okno