Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

41 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Powiekszenie biustu tabletkami

13 cze 2022 - 09:26:28

"Dziewczyny mam wielką prośbę. Do tej pory korzystałam głównie z kremów na biust. I sa ok jeśli chodzi o ujędrnieie ( niektóre te porzadniejsze rzeczywiście daja fajne efekty). Jednak zastanawiałam się jeszcze nad jakimiś tabletkami. Czy tabletki takie mogą dawać efekt? Czy jednak jest to ściema marketingowa W sieci są rózne opinie.

:P

brała któraś? No przyznawać się !

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-06-14 08:29 przez Anonim.

niezweryfikowana
Posty: 581
Ostrzeżenia: 9/5

Powiekszenie biustu tabletkami

14 cze 2022 - 08:29:57

Brałam takie tablekti dwa razy. Pierwsze kilka lat temu. Ale nie pamiętam już jak się nazywały nawet . Nie byłam z nich zadowolona.działania zero tak wiec po tym zawodzie przez dłuuuugi czas juz niczego sobie takiego nie kupowałam. Potem jednak urodziłam dziecko , po karmieniu mój biust nie wyglądał za ładne i nie pomagały tutaj ani masaże ani ćwiczenia. Postanowiłam zabrać sie za siebie oraz kupić sobie coś. Wyczytałam ,ze na blogach dziewczyny polecały sobie Perfect bust tak wiec postnaowiłam wypróbować i powiem Ci ,że jestem zachwycona. Działanie ogólnie super, tylko trzeba z tego co czytałam przyjmować regularnie ( u mnie nie bylo problemu poniważ brałam antykoncepcję hormoanlaną i razem z tabssami brałam równiez tablektki na powiekszanie biustu).

Anonim

Powiekszenie biustu tabletkami

14 cze 2022 - 10:30:08

A to nie jest placebo?

niezweryfikowana
Posty: 581
Ostrzeżenia: 9/5

Powiekszenie biustu tabletkami

14 cze 2022 - 10:39:35

Wiesz co ja równiez byłam poczatkowo pewna,ze jest to placebo. Jednka w swojej desperacji postanowiłam spróbować. Pomyślałam ,e co mi szkodzi. Najwyżej upewnię się w swoich przekoknaniach . Poza tym moja kolezanka polecała te tabletki tak wiec pomysłałam sobie,ze może jednak? I się nie zawiodłam

Tak wiec nie ma co wystawiać recenzji i pisac o tabletkach skoro się ich nie wypróbowało :)

Anonim

Powiekszenie biustu tabletkami

16 cze 2022 - 12:37:45

Przekonałaś mnie :) Zamówiłam sobie cały zestaw Perfect bust. No zobaczymy jak to zadziała. Postaram sie na forum opisać efekty .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fetysze