Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Koniec Vinted?

13 maj 2022 - 10:52:07

Widziałyście karę dla Vinted? 5mln zł od UOKiKu + teraz przenoszą się na inną platformę, co w sumie wygląda jak próba omijania polskiego prawa i w razie czego trudniejsza odpowiedzialność karna

Sprzedajecie tam?
- vinted ma karę której nie mają jak spłacić
- grupa olx (olx, otodom, fixly) finansuje ruskich
- allegro zmieniło się w aliexpress
- tutaj nie oszukujmy się sprzedaż się kula ale powoli

Myślicie, że teraz powstanie coś nowego na rynku nie Vinted, nie szafa_pl, wykorzysta niszę?

Koniec Vinted?

13 maj 2022 - 11:40:48

Może będzie to szansą na zmartwychwstanie dla Szafy? ja sama zajrzałam tu dziś po x latach, by sprawdzić, czy może coś ruszyło, ale niestety, oprócz tego, że wieje pustką, to ta strona sama w sobie jest zupełnie źle skonstruowana, nieintuicyjna. Może w dniu zamknięcia Vin*ed przeniosą się tu ludzie, co będzie motywacją do wprowadzenia Szafy w XXI wiek. Innych alternatyw nie widzę, chyba że ta strona "Less"?

Anonim

Koniec Vinted?

14 maj 2022 - 10:18:39

Szafa ma forum na sugestie, ale chyba napisze do nich na Facebooku.
Najgorsze właśnie, że sporo rzeczy wygląda jak stare vinted.
Z jednej strony to plus - bo osobiście nie lubię niektórych rzeczy zrobionych przez vinted, ale są rzeczy które vinted zrobiło dobrze np. reklamy zintegrowane w aplikacji.
Spróbuj używać Szafę bez adblocka to się czujesz jak 10 lat temu - wszystko krzyczy i wyskakuje

Koniec Vinted?

14 maj 2022 - 11:57:26

Ooo, super, też myślałam, by napisać do nich z pytaniem, czy planują jakąś modernizację, bo ewidentnie zatrzymali się gdzieś w 2010 roku. Jeśli napiszesz, to daj znać, co odpowiedzieli :D
Kategorie ubrań też są do całkowitej przeróbki, np. chciałam dodać sukienkę, na Vinted były kategorie według długości, a tu tylko według okazji. Tylko dla jednej osoby np. sukienka maxi może być wizytowa, a ktoś inny śmiga w takich na co dzień... I stan przedmiotu - tylko 3 opcje do wyboru, a przecież w "używanym" może tkwić całe mnóstwo niespodzianek.
Co do wysyłki - jakby więcej osób tu przybyło, to pewnie z czasem udałoby się wynegocjować jakąś umowę z InPostem. Ważne, żeby na początek jakoś zachęcić ludzi do przeniesienia się tutaj.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-05-14 11:58 przez Selene.

Koniec Vinted?

14 maj 2022 - 23:51:23

Hej vintedzianki. Spadochroniarz z vinted zgłasza się

Koniec Vinted?

16 maj 2022 - 15:26:09

Witam!

Na nowym Vinted nie ma forum!
Niby jest "przenosimy" ale z drugiej przeszukiwanie forum zwraca jakieś wyniki - chyba włoski.

A do tego koszmarnie zamula :(

Na fb odpowiada automat -
Masz pytanie dotyczące działania serwisu? Skontaktuj się z nami: info@firma.szafa.pl





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-05-16 15:28 przez atir.

Koniec Vinted?

16 maj 2022 - 16:09:51

Też się przenoszę- zobaczymy jak to będzie:)

Koniec Vinted?

17 maj 2022 - 08:44:00

Ucieszyłabym się gdyby Szafa wróciła. Dobrze wspominam lata spędzone na tym portalu. Ale bardzo potrzebuje zmian.

Koniec Vinted?

17 maj 2022 - 10:41:44

Życzę szafie jak najlepiej... oby szybko wykorzystali swoją szansę :) Czekam na modernizację, na razie wszechobecne reklamy i chaos trochę mnie zniechęcają do wrzucania tu całego profilu... ale trzymam rękę na pulsie

Życzę szafie jak najlepiej... oby szybko wykorzystali swoją szansę :) Czekam na modernizację, na razie wszechobecne reklamy i chaos trochę mnie zniechęcają do wrzucania tu całego profilu... ale trzymam rękę na pulsie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-05-17 10:41 przez xxflyingpigletxx.

Anonim

Koniec Vinted?

20 maj 2022 - 08:32:54

Forum vinted już się zamknęło

Koniec Vinted?

20 maj 2022 - 18:43:01

;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-05-20 18:44 przez inka6995.

Koniec Vinted?

08 lip 2022 - 08:54:03

Pora zrobić apke przejrzystą na ISO tez. I wywalić te tony reklam. To może ruch tu wróci. Bo przynajmniej tu mozna sprzedawać i nowe i używane. Nie da się ukryć że ten portal stanął w miejscu od 10lat. I dał się rozkręcić vinted kiedy wprowadził 10% prowizji od sprzedaży. Po tym było już za późno cos ratować. Jesli czytają to administratorzy polecam działać bo z roku na rok tu sennej się robiło.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jest tu ktoś z vinted ?