Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

transportery taśmowe

31 minut temu

sprawdzony stomatolog

35 minut temu

sklep detailingowy

59 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Powrót do siebie po rozstaniu

07 lip 2019 - 18:16:34

Hej;)
Dużo ostatnio widzę w otoczeniu i tu u dziewczyn że zostają porzucone przez facetów.
Dla większości z nich to dobry związek, wiadomo są plusy i minusy, a tu nagle facet mówi że odchodzi.
Sama jestem tego przykładem.
Podczas, gdy dla mnie związek był w miarę szczęśliwy on stwierdził że to juz nie to i tego nie czuje.
Wpływ na to podejrzewam miały problemy jego i moje.
Są tu jakieś dziewczyny którym się udało wrócić do swoich facetów? Albo znacie takie?
Jak to zrobiłyście?

Sama tęsknię niewyobrażalnie za swoim byłym facetem a ciekawa jestem waszych przypadków.
Dlaczego się rozstałyście i co sprawiło że do siebie wróciliście??

Jest w ogóle możliwe stworzenie znowu szczęśliwego związku po czymś takim?

Powrót do siebie po rozstaniu

08 lip 2019 - 13:56:40

szczerze, w moim otoczeniu nie znam chyba ani jednej osoby, która by wróciła do byłego i później znowu się z nim nie rozstała... Skoro on stwierdził, że tego nie czuje, to nie zmusisz go do uczuć, niestety. Możesz spróbowac z nim pogadać, powiedzieć, jak się czujesz, zapytać co się zmieniło, ale jeśli on tego nie czuje - to koniec :)

Powrót do siebie po rozstaniu

05 mar 2020 - 15:44:26

"w otoczeniu i tu u dziewczyn że zostają porzucone przez facetów" -

No właśnie. W naszej kulturze, gdy facet odchodzi, to mówi się, że "facet zły". Gdy odchodzi kobieta, to też bo facet zły. Tak się u nas przyjęło na to patrzeć. A prawda jest taka, że normalny facet nie odejdzie ze związku, w którym jest szczęśliwy, od kobiety z którą mu się układa. To byłby absurd.

Jak sama zauważyłaś "Dla większości z nich (tych dziewczyn) to był dobry związek"... i pewnie nie pytały, czy dla niego też był dobry. Ale skoro odszedł, to widocznie nie był. Myślę, ze 95% facetów zapytanych, dlaczego rzucili dziewczynę, odpowiedziałoby "bo byłem w tym związku nieszczęśliwy". Tylko, nikt ich nie pyta. Sami tez nie mówią. Faceci raczej unikają mówienia o uczuciach. Tak są wychowywani.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-03-05 15:45 przez outdoor-bazar.

Powrót do siebie po rozstaniu

30 kwi 2020 - 13:33:39

Ale... po co?

Jezeli zwiazek sie rozpada to znaczy ze nie dzialal dobrze i sie wypalil, jakies powroty to desperackie próby reanimowania trupa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

brak możliwości edytowania profilu- kilka słów o mnie