Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Powrót do siebie po rozstaniu

07 lip 2019 - 18:16:34

Hej;)
Dużo ostatnio widzę w otoczeniu i tu u dziewczyn że zostają porzucone przez facetów.
Dla większości z nich to dobry związek, wiadomo są plusy i minusy, a tu nagle facet mówi że odchodzi.
Sama jestem tego przykładem.
Podczas, gdy dla mnie związek był w miarę szczęśliwy on stwierdził że to juz nie to i tego nie czuje.
Wpływ na to podejrzewam miały problemy jego i moje.
Są tu jakieś dziewczyny którym się udało wrócić do swoich facetów? Albo znacie takie?
Jak to zrobiłyście?

Sama tęsknię niewyobrażalnie za swoim byłym facetem a ciekawa jestem waszych przypadków.
Dlaczego się rozstałyście i co sprawiło że do siebie wróciliście??

Jest w ogóle możliwe stworzenie znowu szczęśliwego związku po czymś takim?

Powrót do siebie po rozstaniu

08 lip 2019 - 13:56:40

szczerze, w moim otoczeniu nie znam chyba ani jednej osoby, która by wróciła do byłego i później znowu się z nim nie rozstała... Skoro on stwierdził, że tego nie czuje, to nie zmusisz go do uczuć, niestety. Możesz spróbowac z nim pogadać, powiedzieć, jak się czujesz, zapytać co się zmieniło, ale jeśli on tego nie czuje - to koniec :)

Powrót do siebie po rozstaniu

05 mar 2020 - 15:44:26

"w otoczeniu i tu u dziewczyn że zostają porzucone przez facetów" -

No właśnie. W naszej kulturze, gdy facet odchodzi, to mówi się, że "facet zły". Gdy odchodzi kobieta, to też bo facet zły. Tak się u nas przyjęło na to patrzeć. A prawda jest taka, że normalny facet nie odejdzie ze związku, w którym jest szczęśliwy, od kobiety z którą mu się układa. To byłby absurd.

Jak sama zauważyłaś "Dla większości z nich (tych dziewczyn) to był dobry związek"... i pewnie nie pytały, czy dla niego też był dobry. Ale skoro odszedł, to widocznie nie był. Myślę, ze 95% facetów zapytanych, dlaczego rzucili dziewczynę, odpowiedziałoby "bo byłem w tym związku nieszczęśliwy". Tylko, nikt ich nie pyta. Sami tez nie mówią. Faceci raczej unikają mówienia o uczuciach. Tak są wychowywani.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-03-05 15:45 przez outdoor-bazar.

Powrót do siebie po rozstaniu

30 kwi 2020 - 13:33:39

Ale... po co?

Jezeli zwiazek sie rozpada to znaczy ze nie dzialal dobrze i sie wypalil, jakies powroty to desperackie próby reanimowania trupa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

brak możliwości edytowania profilu- kilka słów o mnie