Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Czy jest tu krawcowa?

07 lip 2018 - 16:20:21

Cześć dziewczyny :) potrzebuje porady od krawcowej bądź osoby która zna się na tych sprawach... Powiem szczerze że do szycia mam dwie lewe ręce- stąd mój anonim... Poprostu wstyd mi za siebie ;) mam sukienke- taka od pasa w dół z tiulu (długość do kolan) chciałabym ją przedłużyć tak żeby była do ziemi. pytanie brzmi: czy tak się da?

Czy jest tu krawcowa?

07 lip 2018 - 17:14:19

wszystko sie da tylko kwestia tego jakie masz wyobrazenie kiecki po zmianach bo można ja przedłuzyć np. falbana tyle ze ta falbana bedzie miała sszer 0,5m, albo doszyć kawałek tyle że trzeba by było dobrać tiul o takiej samej gestości oraz kolorze a w miejscu zszycia 2 tkanin dać koronkę czy coś innego by szew nie rzucał sie tak w oczy.

Anonim

Czy jest tu krawcowa?

07 lip 2018 - 17:22:58

Cytat
agata74
wszystko sie da tylko kwestia tego jakie masz wyobrazenie kiecki po zmianach bo można ja przedłuzyć np. falbana tyle ze ta falbana bedzie miała sszer 0,5m, albo doszyć kawałek tyle że trzeba by było dobrać tiul o takiej samej gestości oraz kolorze a w miejscu zszycia 2 tkanin dać koronkę czy coś innego by szew nie rzucał sie tak w oczy.

Dziękuję :) wybieram sie do krawcowej z tą sukienką ale chciałam poznać opinie innych żeby się czasami nie skompromitować ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Profil